gruodžio
31 d.
Pirmadienis, 16:00, Pramoginė muzika, Simfoninė muzika

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ…“ ŠVENTINIS KONCERTAS „MUZIKINIS FEJERVERKAS“

gruodžio
31d.

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ…“ ŠVENTINIS KONCERTAS „MUZIKINIS FEJERVERKAS“

Pirmadienis, 16:00 / Pramoginė muzika, Simfoninė muzika
Bilietai

Palydėti senuosius metus Kauno filharmonijoje pakvies Kauno miesto simfoninis orkestras, Kauno valstybinis choras ir dainininkė Rūta Ščiogolevaitė šventiniu koncertu „Muzikinis fejerverkas“.

Rūta Ščiogolevaitė – viena ryškiausių mūsų šalies atlikėjų, pasižyminti išskirtiniais vokaliniais duomenimis ir puikiu humoro jausmu, atveriančiu jai kelius į bet kurią sceną, televizijos studiją ar populiaraus serialo filmavimo aikštelę. Atlikėjos diskografijoje – keturi albumai. Pirmąjį solinį albumą „Kelionė tolyn“ ji išleido būdama vos septyniolikos, jos dainas nuolatos transliuoja nacionalinės radijo stotys. Dainininkės talentas sulaukė pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir svečiose šalyse. Ji – tarptautinių konkursų laureatė, pelniusi antrąsias vietas tokiuose renginiuose kaip „Fizz Superstar“, „Slavianskij bazar“ ir daugelyje kitų.

Naujametiniam koncertui diriguosiantis Kauno miesto simfoninio orkestro dirigentas Vilmantas Kaliunas studijavo Lietuvoje ir Vokietijoje, kurioje pradėjo solo obojininko karjerą SWR Kaiserslauterno radijo orkestre. Susitikimai su garsiais dirigentais ir kryptingas darbas paskatino talentingą muziką lemiamam posūkiui: prieš aštuonerius metais jis žengė ant dirigento pakylos. V. Kaliūnas dirigavo „Berliner Sinfonietta“, Lietuvos kameriniam orkestrui, „Thüringen Philharmonie Gotha“ ir „Jenaer Philharmonie“, Bulgarijos „Pazardjik Symphony Orchestra“ ir kitiems žinomiems kolektyvams, penkerius metus dirbo Saarlouis apskrities simfoninio orkestro meno vadovu. Prieš dvejus metus jis dirigavo Giuseppe Verdi operos „Rigoletas“ premjerai Ukrainos Dnepropetrovsko valstybiniame teatre, o kritikai jį įvertino kaip jautrų ir empatišką dirigentą, kurio vadovaujamas orkestras trykšta muzikavimo džiaugsmu ir meistriškai atlieka kūrinius.

Kauno valstybinio choro, Kauno miesto simfoninio orkestro ir R. Ščiogolevaitės parengtoje naujametinėje programoje skambės nuotaikingi Georges Bizet, Andrew Lloydo Webberio, Leonardo Bernsteino, airių grupės „Westlife“, Richardo Rodgerso ir kitų kompozitorių kūriniai, tarsi šventinis fejerverkas palydėsiantys Kauno filharmonijos publiką Naujųjų metų link!

Skip to content