spalio
18 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Kamerinė muzika

ŽMOGUS – FORTEPIJONAS

spalio
18d.

ŽMOGUS – FORTEPIJONAS

Ketvirtadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Robertas Lozinskis yra daugiau nei 20 tarptautinių pianistų konkursų laimėtojas Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Čekijoje, Graikijoje, Italijoje, Latvijoje bei Lietuvoje. 2015 m. VII tarptautiniame M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkurse Lietuvoje laimėjo I vietą, publikos simpatijų prizą ir specialųjį prizą už geriausiai atliktus M. K. Čiurlionio kūrinius. 2015 m. nugalėjo Sheepdrove konkurse Anglijoje, kur pelnė I vietą bei publikos simpatijų prizą. 2018 m. pelnė 4-ąją vietą prestižiniame Maria Canals pianistų konkurse Barselonoje.

Nuo 2016 m. R. Lozinskis nuolat koncertuoja kaip solistas su pasaulinio lygio orkestrais, yra grojęs su Maskvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Karališkuoju Škotijos nacionaliniu orkestrais, Klaipėdos kameriniu orkestru ir kt. Jis tobulinosi pas žymius pianistus, aktyviai koncertuoja kaip kamerinio ansamblio dalyvis, rengia solo rečitalius, mėgsta įvairių stilių muziką bei užsiima pedagogine veikla – nuo 2017 m. dėsto Karališkosios Škotijos konservatorijos Juniors fakultete.

2016 m. kartu su klarnetininku Žilvinu Brazausku ir violončelininke Natania Hoffman įkūrė „Trio Agora“ ir jau koncertavo Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje ir Lietuvoje. 2018 m. liepos mėn. pianistas kartu su kolegomis VšĮ „Muzikos Kodas“ suorganizavo pirmąjį tarptautinį fortepijono festivalį ir meistriškumo kursus „Kaunas Piano Fest“ Kaune. R. Lozinskis už tarptautinius laimėjimus, garsinančius visą muzikinę Lietuvos bendruomenę ir šalį, yra pelnęs Lietuvos Respublikos Prezidento, Ministro Pirmininko bei Seimo Pirmininko padėkas.

Skip to content