sausio
20 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Kamerinė muzika

ŽIEMOS ŠOPENAS

sausio
20d.

ŽIEMOS ŠOPENAS

Ketvirtadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

ANTONAS DROZDIS (g. 1995) 2013–2017 m. studijavo Ukrainos nacionalinėje Piotro Čaikovskio muzikos akademijoje, Boriso Fedorovo klasėje, o magistro studijas baigė Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, doc. Justo Dvariono klasėje. Pianistas yra Ukrainos ir tarptautinių konkursų laureatas, tobulinosi meistriškumo kursuose pas žymius pianistus, kaip Christopheris Ritteris (Vokietija), Alainas Planesas (Prancūzija), Grigoris Gruzmanas (Vokietija), Tamásas Ungáras (Vengrija-JAV), Sabina Simon (Vokietija), Mutsumi Saiki (Japonija), Aleksejus Botvinovas (Ukraina). Apie jaunosios kartos atlikėją tik geriausi atsiliepimai:

„Jo pasirodymai pasižymi muzikiniu intelektu, koncentracija ir asmeniniu įsitraukimu; jo interpretacijos išsiskiria giliu suvokimu, nesvarbu, ar tai būtų baroko, klasicizmo, romantizmo ar šiuolaikinės muzikos kompozitorių kūriniai.“ (J. Dvarionas)

„Antonas Chopino kūrinius interpretuoja žaviai ir elegantiškai, su puikia išraiška, neapibrėžtu jautrumu ir visiška improvizacine kokybe.“ (M. Moranas)

„Antonas yra nepaprastai artistiška asmenybė ir aukščiausio lygio muzikantas, pasižymintis puikia atlikimo technika. Jo pasirodymai visada labai nuoširdūs, gilūs ir emocionalūs.“ (B. Fedorovas)

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 

Skip to content