vasario
08 d.
Antradienis, 18:00, Vokalinė muzika

Dėmesio, koncertas atšaukiamas! ŽĖRINTIS SOPRANAS

vasario
08d.

Dėmesio, koncertas atšaukiamas! ŽĖRINTIS SOPRANAS

Antradienis, 18:00 / Vokalinė muzika
Bilietai

Koncertas atšaukiamas. Bilietus prašome grąžinti jų įsigijimo vietose. Atsiprašome už nepatogumus.

MARGARITA LEVCHUK – Baltarusijos operos solistė, aktorė, tarptautinių konkursų laureatė. Ji yra dainavusi Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Italijos, Prancūzijos nacionalinių operų ir koncertinių salių scenose. Solistė puikiai vertinama tiek žiūrovų, tiek operos kritikų už nuoširdumą, sceninį temperamentą ir išskirtinę balso techniką: „Įtikinama vaidyba, personažo dramaturgija, empatija publikai. Įdomus, aiškus sopranas, užtikrintas aukštų natų diapazonas, praturtintas tamsesniais atspalviai padaro ją labai išraiškingą“ – Daniela Goldoni, „Opera Click“ (Italų operos tinklaraštis). Iš gimtosios šalies pasitraukusi menininkė – aktyvi pasipriešinimo režimui dalyvė, propaguojanti demokratines vertybes. M. Levchuk rūpi Baltarusijos likimas, savo koncertuose ji stengiasi atlikti kuo daugiau baltarusių kompozitorių kūrinių, tad ši programa tampa jautresnė ir vertingesnė tiek menine, tiek socialine-žmogiškąja prasme. Kviečiame pasidžiaugti mūsų kaimyninės šalies talentu ir palaikyti jos nešamą žinią.

BEATA ANDRIUŠKEVIČIENĖ žiūrovams pažįstama kaip talentinga, charizmatiška, subtiliai jaučianti dainininką pianistė, akompanavusi beveik visiems žymiausiems Lietuvos operos ir kamerinio žanro atlikėjams. Ji daugiau nei 25-erius metus groja Kauno valstybiniame chore, yra VDU Muzikos akademijos docentė. Pianistės repertuarą sudaro įvairių epochų ir žanrų kūriniai.

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 

Skip to content