balandžio
04 d.
Pirmadienis, 19:00, Kiti renginiai

ZBIGNIEV LEVICKI IR AURELIJUS GLOBYS „MUZIKINĖ MOZAIKA“

balandžio
04d.

ZBIGNIEV LEVICKI IR AURELIJUS GLOBYS „MUZIKINĖ MOZAIKA“

Pirmadienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Ar kada klausėte virtuoziško gitaros ir smuiko skambesio, nuo kurio pašiurptų oda? Skambesio, kuris įkvėptų ir pakylėtų? Būtent į tokį ugningą pasirodymą Kauno valstybinėje filharmonijoje Jus kviečia Zbigniev Levicki, pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas, ir gitaros virtuozas, kompozitorius Aurelijus Globys. Perkusijų šou – vakaro svečias – Darius Pašiūnas.

Klausytojų pamiltų muzikos instrumentų pasirodymas – tai aistringas energijos ir muzikos užtaisas. Gitara ir smuikas – skirtingi instrumentai, tačiau abu jie gali savitai atskleisti repertuarines, technines, stilistines galimybes, o kai prie jų dar prisijungia perkusijos – aistrų meistriškumo, energingo ritmo neišvengsime. Klausytojų taip lauktame pasirodyme šiemet kaip niekad bus gausu emocijų, aistrų, meistriško skambesio, energingo ritmo ir, žinoma, juoko. Koncerte skambės gerai žinomų įvairių žanrų kūrinių virtuoziškos improvizacijos. Ne pirmus metus scenoje pasirodantys A. Globys ir Z. Levicki kasmet sulaukia ne tik gausių aplodismentų, meilių kritikų pagyrimų, bet ir sausakimšų salių, tad paskubėkite įsigyti bilietus pirmieji ir praleiskite drauge nuostabų vakarą.

Koncerto organizatorius:
VŠĮ „ESTRADĖJA“
Tel. +370 675 86 528
El. p. estradeja@gmail.com
Daugiau informacijos apie renginius: https://www.facebook.com/estradeja/ arba www.estradeja.lt.

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content