lapkričio
28 d.
Sekmadienis, 18:00, Kiti renginiai

XXIX TARPTAUTINIO SAKRALINĖS MUZIKOS CHORŲ FESTIVALIO „CANTATE DOMINO“ KONKURSO „VOX JUVENTUTIS’21“ LAUREATŲ KONCERTAS

lapkričio
28d.

XXIX TARPTAUTINIO SAKRALINĖS MUZIKOS CHORŲ FESTIVALIO „CANTATE DOMINO“ KONKURSO „VOX JUVENTUTIS’21“ LAUREATŲ KONCERTAS

Sekmadienis, 18:00 / Kiti renginiai

Lapkričio 28 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje vieno ryškiausių vokalinių kolektyvų Lietuvoje, Vilniaus miesto savivaldybės choro „Jauna muzika“ moterų grupė bei ilgametes choro tradicijas puoselėjančios Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ merginų choras pristatys naują programą.

Tai – muzikinis įvykis ne tik festivalio, bet ir Lietuvos muzikinio gyvenimo kontekste. XV jaunųjų kompozitorių kūrinių chorui konkurso „Vox Juventutis‘21“ laureatų koncertas yra vienas stipriausių ir ilgametę tradicija turinčių koncertų. Pirmą kartą konkurso istorijoje dalyviai rašė kūrinius ne mišriam chorui, o lygiems balsams – moterų-jaunių chorui. Organizatoriai, atliepdami chorų vadovų nuolat įvardinamą naujų kūrinių tokiai sudėčiai trūkumą, pakvietė jaunuosius kompozitorius išbandyti save, rašant vien moterų balsams.

Vien moterys ir merginos šiemet ne tik dainuojančios scenoje, bet ir komisijoje. Išrinkti geriausius šių metų konkurso „Vox juventutis“ kūrinius buvo patikėta ryškioms savo sričių profesionalėms – dirigentėms Rasai Gelgotienei, Erikai Žilinskaitei, dirigentei ir kompozitorei Vilijai Mažintaitei, kompozitorei Jurgitai Mieželytei bei muzikologei Eglei Šeduikytei-Korienei.

Pagrindiniai rėmėjai:
Lietuvos kultūros taryba
Europos chorų asociacija

Renginio organizatoriai: „Cantate Domino festival“, Lietuvos kompozitorių sąjunga, choras „Jauna muzika“

Renginio metu prašome laikytis LR SAM reikalavimų dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo prevencijos. Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos bus viešinamos.

Renginys nemokamas, įėjimas tik su Galimybių pasu

Skip to content