kovo
19 d.
Šeštadienis, 18:00, Festivaliai

XXIV KOMPOZITORIŲ E. GRIEGO (1843–1907) IR M. K. ČIURLIONIO (1875–1911) MUZIKOS FESTIVALIS DŽIAZO PUOTA

kovo
19d.

XXIV KOMPOZITORIŲ E. GRIEGO (1843–1907) IR M. K. ČIURLIONIO (1875–1911) MUZIKOS FESTIVALIS DŽIAZO PUOTA

Šeštadienis, 18:00 / Festivaliai
Bilietai

Dėmesio, keitėsi koncerto laikas!

Žymus Norvegijos džiazo muzikantas ir kompozitorius, net du kartus pelnęs šalies „Grammy“ muzikos apdovanojimus, saksofonininkas Petteris Wettre grįžta į Kauno valstybinę filharmoniją lygiai po dešimties metų! 2012 m. jis koncertavo su britų fortepijono virtuozu Jasonu Rebello, o šįkart filharmonijos scenoje pasirodys su iš Suomijos kilusiu, šiuo metu vienu iš paklausiausių Švedijoje kontrabosininkų Johnny Åmanu bei italų būgnininku, kompozitoriumi, Niujorko Džiulijardo menų mokyklos (JAV) alumnu Francesco Ciniglio. Dinamiškasis trio atliks originalias P. Wettre kompozicijas, tarp kurių skambės keletas numerių specialiai sukurtų šio festivalio koncertui.

Baigęs studijas prestižiniame Berklio muzikos koledže Bostone (JAV), P. Wettre per beveik 30 muzikavimo metų tapo vienu geriausių atlikėjų Norvegijos džiazo scenoje bei pelnė pripažinimą atlikdamas šiuolaikinį džiazą. Jis nuolat koncertuoja įvairiose šalyse, bendradarbiaudamas su garsiais džiazo muzikantais. Šiuo metu saksofono virtuozas gyvena Paryžiuje, kur išleido savo 18-ąjį albumą, simboliškai pavadintą „The last album“. Jame įrašytos baladės – tarsi P. Wettre „gulbės giesmė“, nes, anot atlikėjo, tai išties jo paskutinis albumas, nes muzikantas nusprendė išleisti geriausią savo albumą, būdamas pačioje populiarumo viršūnėje.

Festivalį finansuoja:
Norvegijos Karalystės ambasada Lietuvoje
UAB „DNV GL“

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content