lapkričio
28 d.
Sekmadienis, 14:00, Vokalinė muzika

XXI Lietuvos berniukų chorų festivalio-akcijos „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“ koncertas

lapkričio
28d.

XXI Lietuvos berniukų chorų festivalio-akcijos „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“ koncertas

Sekmadienis, 14:00 / Vokalinė muzika
Bilietai

Kasmet įvairiuose Lietuvos miestuose vykstantis berniukų chorų festivalis-akcija „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“ – gilias tradicijas turintis renginys, kuriuo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų užimtumą, laisvalaikio kultūrą ir kuo daugiau berniukų įtraukti į chorinį judėjimą mokyklose, suteikti vaikams džiaugsmo dainuoti, muzikuoti, bendrauti, pripildyti jų gyvenimą turininga veikla. Šiųmečio festivalio dalyviai – berniukų ir jaunuolių chorai „Ąžuoliukas“, „Gintarėlis“, „Dagilėlis“, „Varpelis“ bei kiti talentingi atlikėjai.

Jaukus ir viltingas chorinės muzikos koncertas skambės ir Kauno filharmonijoje. Berniukų ir jaunuolių chorai, be kitų kūrinių, atliks naują kompozitoriaus Vytauto Miškinio kantatą „Erdvėja baltas laikas Lietuvos“. Baltų mitologijos įkvėptame didelės apimties kūrinyje tam tikram Lietuvos etnografiniam regionui būdingais liaudies instrumentais, tarme, muzikine kalba atskleidžiama kiekvieno jų kultūra ir papročiai. Solisto partiją atliks Matas Kietis. Skaitovas – Vladas Bagdonas.

Projektą finansuoja:
Lietuvos kultūros taryba
Lietuvos nacionalinis kultūros centras

Rengėjai:
Lietuvos chorų sąjunga
Lietuvos nacionalinis kultūros centras

Partneriai:
Kauno valstybinė filharmonija
LMTA Klaipėdos fakultetas
Plungės rajono savivaldybė

Mecenatai:
Vilniaus mokytojų namai
Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla
Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla
Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykla
Kauno berniukų chorinio dainavimo mokykla „Varpelis“
Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content