rugsėjo
22 d.
Trečiadienis, 18:30, Kiti renginiai

VYTAUTAS ŠIŠKAUSKAS „Auksinės dainos“

rugsėjo
22d.

VYTAUTAS ŠIŠKAUSKAS „Auksinės dainos“

Trečiadienis, 18:30 / Kiti renginiai
Bilietai

Žiūrovų simpatijas užkariavęs scenos grandas Vytautas Šiškauskas rugsėjo 22 d. 18.30 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje atiduos visą energiją, bei ja „uždegs“ susirinkusią publiką su savo auksinių dainų kolekcija.

Pats Vytautas teigia, jog jam malonu sulaukti Lietuvos muzikos gerbėjų pripažinimo, tačiau, anot jo, svarbiausia yra, kad iš jo koncerto žiūrovai išeitų kupini pačių geriausių emocijų. „Jaučiuosi padaręs viską, kai matau besišypsančius ir širdingai už koncertą dėkojančius žmones“.

„Mūsų kaimas“, „Laikui“, „Nekaltinkit manęs“, „Undinė“ bei daugelio kitų šlagerių autorius pripažįsta, kad jį labiausiai ir žavi tas natūralus atlikėjo ir publikos bendravimas, kuris gimsta pačioje salėje. Mane labai veikia teigiama aplinka, koncertų metu visiškai kitaip jaučiuosi, atsipalaiduoju ir bendrauju su publika“, – teigia vienas geidžiamiausių Lietuvos atlikėjų.

Populiarios ir visų mėgiamos dainos, maloni ir linksma draugija nepaliks abejingo nė vieno!

#renginiai #siskauskas #kaunas
Koncerto organizatorius:
UAB „ANDERSENAS“
Tel. 8 673 26 199
El. p. andersenas.uab@gmail.com
www.atmkompanija.lt

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content