rugsėjo
26 d.
Sekmadienis, 18:00, Kiti renginiai

VYRIŠKA KLASIKA

rugsėjo
26d.

VYRIŠKA KLASIKA

Sekmadienis, 18:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Šis charizmatiškasis Liudo Mikalausko ir Egidijaus Bavikino duetas įneš į Jūsų vakarą neužmirštamus įspūdžius. Jų atliekamos miuziklų, operų, operečių dainos žavi ne tik  moteris, tačiau ir pažadina vyrų juoką. Taip pat išgirsite įvairias neapoliečių laudies dainas, kurių melodijos ilgam įstrigs atmintyje…
„Taip, mielieji draugai“, „Funiculi Funicula“, „Būtų be moterų sunku labai“ norėsite ir dainuosite kartu su jais rugsėjo 26 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje !

BILIETAI PARDUODAMI: BILIETAI.LT

Daugiau informacijos apie renginius www.estradeja.lt

Koncerto organizatorius:
VŠĮ „ESTRADĖJA“
Tel. +370 675 86 528
El. p. estradeja@gmail.com

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content