balandžio
23 d.
Antradienis, 18:30, Kiti renginiai

VOICELESS violončelių magija

balandžio
23d.

VOICELESS violončelių magija

Antradienis, 18:30 / Kiti renginiai
Bilietai

VOICELESS – analogų neturinti grupė, kurioje groja tikri savo sričių profesionalai. VOICELESS išpopuliarėjo, kurdami savo aranžuotes bei savo muziką ir ją pristatydami „Youtube“ kanale intriguojančiuose gražiuose vaizdo klipuose. Grupė pirmą kartą rengia koncertą Kauno filharmonijoje.
Toks nestandartinis sąstatas žavi grupės gerbėjus, jų ratas su kiekvienu pasirodymu didėja. Trio repertuare rasime roko, klasikos, modernios populiariosios kultūros muzikos originalias aranžuotes bei savos kompozicijos kūrinių. Populiarindami savo kompozicijas VOICELESS pasižymi kūrybiškumu: kūrinį „Timeless“ (iš anglų kalbos „amžinas, nepavaldus laikui“) sustiprina įdomus vaizdo įrašas su jaučiais Lietuvos kaime. Koncertuose muzikantai giliai įsijaučia į atliekamą muziką, taip sustiprindami poveikį klausytojams. VOICELESS yra smagu ir klausyti, ir žiūrėti, nes jų violončelės tiesiog magiškai veikia publiką. Grupės muzikantai taip pat yra įvairių orkestrų, kvartetų nariai.
„Šaunuoliai, grožiuosi jūsų darbu, šauni komanda, šauni muzika, kurianti puikią emociją, spaudžiu didelį nykštį ir linkiu sėkmės darbuose“, – negaili komplimentų koncerto dalyvė.
Muzikantai sukūrė ir įrašė efektingą vaizdo klipą grupės „The Roop“ kūriniui „Discoteque“, kuris 2021 m. atstovavo Lietuvą „Eurovizijoje“.
Programoje išgirsime „AC/DC“, Rihanos, „U2“, Stingo, Lady Gagos, „Scorpions“ ir kitų atlikėjų žinomiausius kūrinius bei grupės sukurtas kompozicijas.

Koncerto organizatorius:
UAB „Klasikos degustacija“
El. paštas vigaile@klasikosdegustacija.lt
Tel. +370 659 24 000

Skip to content