vasario
05 d.
Trečiadienis, 19:00, Simfoninė muzika

VIVALDI: THE FOUR SEASONS

vasario
05d.

VIVALDI: THE FOUR SEASONS

Trečiadienis, 19:00 / Simfoninė muzika

Geriausieji Minsko orkestrų elito atstovai vasario 5 d. atliks Antonio Vivaldi „Metų laikus“

Idėja surinkti geriausius muzikus viename OLYMPIA CLASSIC orkestre kilo Maskvos P. I. Čaikovskio valstybinės konservatorijos ir Baltarusijos valstybinės muzikos akademijos absolventui – garsiajam Baltarusijos dirigentas Michailui Snitko. Būdamas tokių žinomų šiuolaikinės pasaulinės dirigentų mokyklos, kaip Genadijus Provatorovas, Ilja Musinas, Genadijus Rozhdestvenskis, mokinys, jis nusprendė ne tik tęsti jų tradicijas, bet ir įkvėpti naują gyvenimą į pasaulinių klasikinių ir modernių šedevrų atlikimą.

OLYMPIA CLASSIC atliks visų laikų muzikinį šedevrą – Antonio Vivaldi „Metų laikus“. Užtikrinami aukštas atlikėjų meistriškumas ir nepakartojama atlikimo energetika, nes kiekvienas orkestrantas yra nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas ir diplomantas.

Specialūs projekto svečiai bus pakviesti solistai:
– Mikaelis Samsonovas – pasaulinio lygio violončelininkas, tarptautinių konkursų laureatas, kuris koncertavo geriausiose Europos koncertų salėse;
– Pavelas Batjanas (smuikas) – Nacionalinio akademinio Didžiojo operos ir baleto teatro solistas, Baltarusijos Prezidento specialiojo talentingo jaunimo paramos fondo laureatas, tarptautinių konkursų nugalėtojas ir laureatas.

OLYMPIA CLASSIC atlikime žiūrovai pajus pavasarinį gamtos prabudimą, šiltos vasaros alsavimą, įsivaizduos rudens palaimą ir pasiners į žiemos pasaką. Įdomu tai, kad Vivaldi „Metų laikų“ visų dalių turinys neribojamas tik gamtos siužetu. Esame įsitikinę, kad jūs, mūsų klausytojai, galėsite visiškai tai pajusti.

Organizatorius
LLC „CLASSIC ENERGY“

Bilietus platina www.bilietai.lt

Skip to content