spalio
26 d.
Šeštadienis, 17:00, Simfoninė muzika

VIOLONČELĖS VIRTUOZAS ALEXANDER KNIAZEV IR KMSO

spalio
26d.

VIOLONČELĖS VIRTUOZAS ALEXANDER KNIAZEV IR KMSO

Šeštadienis, 17:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Vienoje scenoje susitiks legendinis violončelininkas ir „Grammy“ apdovanojimų nominantas. Tai – Alexanderis  Kniazevas ir Kauno miesto simfoninis orkestras.
Anot kritikų, didžiausios šlovės ir pripažinimo pasaulyje sulaukęs A. Kniazevas yra vienas iš nedaugelio, pasiekusių tokias aukštumas, ir kuris yra vienas geriausių mūsų laikų klasikinės muzikos atlikėjų. Jis yra tas atlikėjas, kuris turi neįtikėtiną muzikos pajautimą, interpretacijos unikalumą ir fenomenaliai tobulą techniką. O nuo klasytojų lūžtančios koncertų salės visame pasaulyje įrodo, kad juos žavi užburiantis charizmatiškumas, beribis ekspresyvumas bei išlaisvinta energija.
A. Kniazevas pasaulinės šlovės sulaukė tapęs prestižinio Tarptautinio P. Čaikovskio konkurso laureatu. Juo violončelininkas tapo du kartus. Tris kartus pelnė prestižinį Vokietijos „Echo Klassik“ prizą, skiriamą už išskirtinius muzikos įrašus. A. Kniazevas žinomiausiose koncertų salėse pasirodo su garsiausiais pasaulio orkestrais bei klasikinės muzikos žvaigždėmis.
Visame pasaulyje užburiančius pasirodymus rengiantis violončelininkas taip pat daug dėmesio skiria ir jaunosios muzikų kartos ugdymui. 1995–2004 m. A. Kniazevas dėstė Maskvos valstybinėje konservatorijoje, daugybė jo auklėtinių vėliau tapo tarptautinių konkursų laureatais ir yra žinomi jaunosios kartos muzikai. Violončelės virtuozas organizuoja meistriškumo kursus visame pasaulyje, yra kviečiamas būti prestižinių konkursų bei festivalių komisijos nariu.
Prestižinių „Grammy“ apdovanojimų nominantas – Kauno miesto simfoninis orkestras, vadovaujamas Algimanto Treikausko, įsitikinęs, kad nei vienas klausytojas, atėjęs į šį išskirtinį koncertą, tikrai nenusivils. Solistui ir orkestrui diriguos maestro Konstantinas Orbelianas.

KMSO inf.

Koncerto rėmėjas: UAB „Vitafarma”

Skip to content