balandžio
16 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Kamerinė muzika

Koncertas atšauktas! VIII TARPTAUTINIO M. K. ČIURLIONIO PIANISTŲ KONKURSO LAUREATĖ

balandžio
16d.

Koncertas atšauktas! VIII TARPTAUTINIO M. K. ČIURLIONIO PIANISTŲ KONKURSO LAUREATĖ

Ketvirtadienis, 18:00 / Kamerinė muzika

Vyriausybei paskelbus karantiną Lietuvoje, nuo 2020 M. KOVO 17 D. IKI BALANDŽIO 13 D. Kauno filharmonijos kasa nedirbs. Bilietus į atšauktus koncertus bus galima grąžinti atnaujinus Kauno filharmonijos kasos darbą. Bilietų grąžinimo terminas bus pratęstas atsižvelgiant į karantino laikotarpį.
Jei bilietus pirkote kitose kasose, bilietai bus grąžinami atnaujinus šių kasų darbą.
Jei bilietus įsigijote internetu, prisijunkite prie savo paskyros ir ten atlikite grąžinimo procedūras.
Visų klausytojų prašome supratimo ir kantrybės, informacija bus atnaujinama.

Likime sveiki!

GABRIELĖ SUTKUTĖ nuo 2009 m. mokėsi Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje, mokytojos-ekspertės Birutės Kumpikienės klasėje. Šiuo metu ji tęsia studijas Londono karališkojoje muzikos akademijoje, prof. Christopho Eltono klasėje. G. Sutkutė yra dalyvavusi daugiau nei 20 tarptautinių ir respublikinių konkursų Lenkijoje, Italijoje, Škotijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Latvijoje, Maltoje, Estijoje, Ispanijoje. Pianistė pelnė 15 pirmųjų premijų bei keturis „Grand Prix“. 2019 m. ji laimėjo specialųjį prizą III tarptautiniame pianistų konkurse „City of Vigo“, kurio žiuri pirmininke buvo pianistė Martha Argerich, VIII tarptautiniame M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkurse laimėta trečioji vieta ir du specialūs prizai, tarp kurių publikos simpatijų prizas, taip pat
ji buvo atrinkta dalyvauti Oksfordo fortepijono festivalyje (su pilna stipendija). Už pasiekimus tarptautiniuose konkursuose penkerius metus iš eilės G. Sutkutė buvo apdovanota LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais. Nuo 2010 iki 2014 m. ją rėmė R. F. Tucko labdaros ir paramos fondas.

Pianistė aktyviai koncertuoja ne tik kaip solistė, bet ir su įvairiais kameriniais ansambliais bei orkestrais. 2016 m. kaip solistė ji pasirodė su Kauno simfoniniu orkestru. 2018 m. rudenį G. Sutkutė buvo pakviesta koncertuoti su Kauno styginių kvartetu. 2019 m. kartu su ,,Audentia Ensemble“ orkestru ji atliko W. A. Mozarto 21-ąjį koncertą.

G. Sutkutė tobulinosi profesorių O. Kern, A. Gavrilovo, D. Alexeevo, P. Devoyon, M. Voskresenskij, prof. P. Geniušo meistriškumo kursuose.

Skip to content