kovo
17 d.
Sekmadienis, 17:00, Vokalinė muzika

VIEN TIK BEETHOVENAS

kovo
17d.

VIEN TIK BEETHOVENAS

Sekmadienis, 17:00 / Vokalinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Atlikėjos Saulė Šerytė ir Birutė Asevičiūtė pristato koncertinę programą „Vien tik Beethovenas“, kurioje genialaus Ludwigo van Beethoveno dainos suskambės naujai.
L. van Beethovenas geriausiai žinomas savo simfonine ir instrumentine kūryba. Tačiau ne mažiau įdomios yra jo dainos balsui ir fortepijonui. Koncerto metu bus skaitomi lietuviški dainų tekstų vertimai, kad klausytojai geriau suprastų dainų reikšmę.

„Wagner forum Graz“ specialiosios premijos (1996) ir Tiito Kuusiko tarptautinio kamerinės muzikos (2012) konkursų laureatė S. ŠERYTĖ solinio dainavimo studijas pradėjo LMTA, jas pratęsė ir magistro laipsniu baigė Graco menų universitete (Austrija). Vėliau LMTA įgijo menų daktarės laipsnį. Ji yra daugelio meistriškumo kursų dalyvė, dalyvavo daugybėje muzikos festivalių Europoje, yra koncertavusi su Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu orkestrais, senosios muzikos programas atliko su kameriniu ansambliu „Musica humana“, chorais „Jauna muzika“ ir „Aidija“, senosios muzikos ansambliais „Duo barocco“, „Affectus“, „Concertino delle donne“ ir tarptautiniu senosios muzikos ansambliu „Canto fiorito“.

Pianistė B. ASEVIČIŪTĖ yra tarptautinių konkursų laureatė, festivalių dalyvė. Ji koncertavo su tokiomis scenos žvaigždėmis, kaip Virgilijus Noreika, Merūnas Vitulskis, Liudas Mikalauskas, Jovita Vaškevičiūtė, Ona Kolobovaitė, ir kitais atlikėjais. B. Asevičiūtė taip pat yra lektorė, skaitanti pranešimus Lietuvos pedagogams ir muzikantams.

 

Skip to content