spalio
20 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

VALTORNŲ KVARTETAS IŠ ELBĖS FILHARMONIJOS ORKESTRO

spalio
20d.

VALTORNŲ KVARTETAS IŠ ELBĖS FILHARMONIJOS ORKESTRO

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Kauno miesto simfoninio orkestro bičiulis, dirigentas Vilmantas Kaliūnas, į Kauną pakvietė valtornų kvartetą iš garsiosios Elbės filharmonijos orkestro. Savo profesionalumu išsiskiriantis kvartetas šį vakarą Kauno publikai atliks Roberto Schumanno koncertą keturioms valtornoms ir orkestrui, kuris reikalauja virtuoziškų solistų įgūdžių ir paklūsta ne kiekvienam atlikėjui.

R. Schumanno koncertas keturioms valtornoms yra žymus šio romantizmo laikotarpio kompozitoriaus kūrinys. Koncertas išsiskiria emocine ir romantine išraiška. Jame galima išgirsti gilias, kartais net švelnias ir poetines melodijas, kurios yra būdingos romantinės muzikos stiliui.

Kompozitorius puikiai išnaudoja orkestro galimybes kūrinyje. Orkestras ir valtornos tarpusavyje dialoguoja kurdami įdomų ir subalansuotą muzikinį audinį. Orkestras papildo valtornų partijas, suteikdamas kūriniui skirtingų spalvų ir dinamikos kontrastų.

Šis koncertas reikalauja išskirtinių valtornų solistų įgūdžių. Valtornų partijos yra techniškai sudėtingos ir reikalauja virtuoziško solistų meistriškumo. Kūrinyje galima išgirsti įvairius valtornų garsus, nuo švelnių ir intymų iki galingų ir triumfališkų.

R. Schumanno koncertas keturioms valtornoms yra įdomus ir retas šio instrumento atstovas klasikinėje muzikoje, taip pat tai yra vienas iš svarbių romantizmo laikotarpio kūrinių, kuriam būdinga jausminga išraiška ir gilios emocinės nuotaikos.

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com
www.kaunosimfoninis.lt

Skip to content