gruodžio
04 d.
Šeštadienis, 17:00, Kamerinė muzika

VAKARO NOKTIURNAI

gruodžio
04d.

VAKARO NOKTIURNAI

Šeštadienis, 17:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Programoje „Vakaro noktiurnai“ – garsaus lenkų romantiko Frédérico Chopino noktiurnius skambins savitu muzikiniu mąstymu ir netikėtomis interpretacijomis pasižymintis pianistas Darius Mažintas. Pasak atlikėjo, dramatizmu persmelkti F. Chopino noktiurnai yra savotiškas romantizmo apibendrinimas, kuriuo iliustruojamas nuo šios meninės epochos neatsiejamas heroizmas, individualizmas, vidinės laisvės poreikis, emocijų išaukštinimo ir iracionalaus spontaniškumo motyvai muzikoje.

Darius Mažintas – sietinas su ekspresyvaus pobūdžio fortepijono muzikos atlikimu, subtilybėmis ir emociniu požiūriu. Savo muzikalumu ir unikalia interpretacija, netikėtais niuansais ir savitais muzikiniais įvaizdžiais pasižymintis pianistas. Tarptautinių konkursų laureatas ir festivalių dalyvis, koncertinėje scenoje kartu su įvairiais orkestrais ir pripažintais Lietuvos bei užsienio scenos partneriais surengęs solidžių pasirodymų. Edukacinių muzikinių projektų autorius, labdaringų koncertų organizatorius ir kultūrinių institucijų steigėjas.

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content