lapkričio

lapkričio

VAKARAS SU AKTORE NIJOLE NARMONTAITE

Antradienis, 18:30 / Pramoginė muzika

NIJOLĖ NARMONTAITĖ – populiari kino, televizijos aktorė. 1978–1987 m. studijavo aktorinį meistriškumą Lietuvos valstybinėje konservatorijoje. Yra sukūrusi daugiau nei 30 vaidmenų įvairiuose teatruose, daugiau nei 10 vaidmenų kino filmuose ir surengusi nesuskaičiuojamą daugybę koncertų, renginių bei asmeninių susitikimų su žiūrovais įvairiose auditorijose Lietuvoje bei užsienyje.
Tačiau Nijolė nepaliauja ir toliau stebinti savo gerbėjų! Jau kuris laikas Nijolė Narmontaitė ėmėsi rašytojos vaidmens.
Savo knygose aktorė su humoru ir ironija pasakoja ne tik aktorių gyvenimo istorijas, bet ir atskleidžia spalvingus nematomų teatro žmonių charakterius. N. Narmontaitės teigimu, naujausia knygų serijos „Ko nematė žiūrovai“ dalis tokia pat kontrastinga, kaip ir pats gyvenimas. Šioje knygoje skaitytojai ras ir iki ašarų sugraudinančių ir garsiai juoktis priverčiančių istorijų.
VAKARAS SU AKTORE NIJOLE NARMONTAITE – TAI PUIKIAI PRALEISTAS VAKARAS SU gyvenimo džiaugsmo ir pozityvumo GURU.
Jei dar pridėsime Nijolės pomėgį keliauti po pasaulį – tai, „mieli Lietuvos piliečiai!“, drįstame aiškiai teigti, jog Jūsų laukia susitikimas su puikia aktore, populiaria rašytoja, pagaliau su uolia keliautoja po mūsų planetą. Tad galima sakyti – tiesiog su pasaulio piliete!

Koncerto organizatorius
VŠĮ ATM KOMPANIJATel.