lapkričio
20 d.
Sekmadienis, 12:00, Koncertas šeimai

VAIKŲ MUZIKOS DIENA 2022. Vietų nebėra!

lapkričio
20d.

VAIKŲ MUZIKOS DIENA 2022. Vietų nebėra!

Sekmadienis, 12:00 / Koncertas šeimai

Dėmesio! Registracija sustabdyta, vietų nebėra!

Lapkričio 20-ąją Kauno filharmonija mažiausius ir smalsiausius klausytojus kviečia į „Vaikų muzikos dieną“. Jei vaikui trūksta kantrybės sėdėti tradiciniame koncerte, tai šis renginys yra puiki alternatyva pažinti ir prisijaukinti muzikos garsų pasaulį!

Renginio metu filharmonijos salėse ir repeticijų kabinetuose jaunųjų muzikos gerbėjų lauks muzikos mokytojai, pasiruošę atskleisti didžiausias muzikos instrumentų paslaptis. Vaikai galės paskambinti koncertiniu fortepijonu, griežti smuiku ar violončele, pūsti fleitą, brazdinti gitara bei susipažinti su tradiciniais liaudies instrumentais.

Muzikinius užsiėmimus ves profesionalūs muzikantai ir pedagogai. Apie klasikinę gitarą papasakos puikus gitaristas ir pedagogas, Baltijos gitarų kvarteto narys Sergejus Krinicinas. Groti grakščia fleita pamokys Kauno miesto simfoninio orkestro fleitininkė Aušra Lukoševičiūtė. Apie styginius instrumentus vaikams papasakos Kauno fortepijoninio trio muzikantės Asta Krištaponienė (violončelė) bei Indrė Andruškevičiūtė (smuikas). Fortepijono paslaptis mažiesiems smalsuoliams atskleis to paties kolektyvo narė pianistė Lina Krėpštaitė. Patyrusiems muzikams talkins jų mokiniai – J. Naujalio muzikos gimnazijos, A. Kačanausko muzikos mokyklos bei Kauno 1-osios muzikos mokyklos auklėtiniai.

„Vaikų muzikos dienos“ dalyviai taip pat turės galimybę išbandyti tradicinius liaudies instrumentus – sekminių ragelį, ožragį, ragus, skudučius, lumzdelį, dūdmaišį, būgną, cimbolus, kankles. Šiuos muzikos instrumentus pristatys folkloro ansamblio „Ratilėlis“ jaunieji atlikėjai ir vadovė Alvyda Česienė.

O, kad iš Kauno filharmonijos neišeitumėte tuščiomis, Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos mokytojai ir moksleiviai pakvies į kūrybines dirbtuvėles, kurių metu vaikai galės pasigaminti mielą suvenyrą.

Renginys nemokamas, vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija:
12:00–13:45 Vaikų muzikos diena. Vietų nebėra!
14:00–15:45 Vaikų muzikos diena. Vietų nebėra!

Dėmesio! Į renginį bus įleidžiami tik iš anksto užsiregistravę dalyviai ir tik tuo laiku, į kurį buvo užsiregistravę. Prašome į Kauno filharmoniją atvykti ne ankščiau kaip 15 min. iki jūsų renginio pradžios.

Renginys skirtas 4–12 amžiaus vaikams.

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa “Iniciatyvos Kaunui”.

Skip to content