lapkričio
21 d.
Sekmadienis, 11:00, Koncertas šeimai

VAIKŲ MUZIKOS DIENA

lapkričio
21d.

VAIKŲ MUZIKOS DIENA

Sekmadienis, 11:00 / Koncertas šeimai

Lapkričio 21-ąją Kauno filharmonija mažiausius savo klausytojus vėl kviečia į „Vaikų muzikos dieną“!

Šiais metais jaunieji mūsų klausytojai turės galimybę susipažinti su tradiciniais liaudies instrumentais: sekminių rageliu, ožragiu, ragais, skudučiais, lumzdeliu, dūdmaišiu, būgnu, cimbolais, kanklėmis. Šiuos muzikos instrumentus smagioje edukacinėje programoje pristatys folkloro ansamblio „Ratilėlis“ jaunieji atlikėjai ir vadovė Alvyda Česienė.

Kauno fortepijoninio trio atlikėjos ir aktorius Remigijus Endriukaitis pakvies į linksmą muzikinę-edukacinę pasaką „Stebuklinga garsų skrynia“. Kaip atrodytų pasaulis be muzikos, ar nebūtų liūdna ir nuobodu? Įsivaizduokite, kad vienintelė muzika žemėje – paukščių čiulbėjimas ir žmonių giesmės. Kažko trūksta… „Taip, garsų gražumui vien balsų neužtenka…“ – pamanė Seneliukas Dievuliukas ir ėmė raustis nuostabioje garsų skrynioje. O kas gi ten? Įvairūs instrumentai: smuikas, violončelė ir fortepijonas… Kokius jie išgauna garsus, kaip šie garsai tampa muzika? Ar sunku groti? Muzikinė pasaka skirta smalsiems vaikams, norintiems kartu su pasakos veikėjais ieškoti atsakymo. Klausydami šios pasakos, vaikai susidomės įstabiu muzikos pasauliu, pažins jį plačiau, o gal net atras muziką savyje… Juk stebuklingoje garsų skrynioje gali slypėti galybė įvairiausių muzikinių istorijų!

O, kad iš Kauno filharmonijos neišeitumėte tuščiomis, Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos mokytojai pakvies į edukacines dirbtuvėles, kurių metu vaikus išmokys pasigaminti nuostabius erdvinius vitražus-paukščius.

Renginys skirtas 4–12 amžiaus vaikams.

Dėl siaučiančių virusų šiais metais į renginį galėsime priimti ribotą skaičių dalyvių ir tik programoje nurodytu konkrečiu laiku. Renginys nemokamas, bet būtina išankstinė registracija el. paštu lina@kaunofilharmonija.lt, nurodant kontaktinio asmens vardą, pavardę, telefono numerį, dalyvių skaičių ir į kelintos valandos renginį registruojatės:

 

Dėmesio! Į renginį bus įleidžiami tik iš anksto užsiregistravę dalyviai ir tik tuo laiku, į kurį buvo užsiregistravę. Prašome į Kauno filharmoniją atvykti ne ankščiau kaip 15 min. iki jūsų renginio pradžios.

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa “Iniciatyvos Kaunui”.

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content