vasario
17 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

UKRAINIETIŠKI LAISVĖS SVEIKINIMAI

vasario
17d.

UKRAINIETIŠKI LAISVĖS SVEIKINIMAI

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

ANTONII BARYSHEVSKYI yra žymus ukrainiečių pianistas, prestižinių tarptautinių konkursų, tokių kaip Arthur Rubinstein tarptautinio pianistų konkurso, „Premio Jaen“ tarptautinio pianistų konkurso, Ferruccio Busoni tarptautinio pianistų konkurso, laureatas bei pirmosios vietos laimėtojas. A. Baryshevskyi veda meistriškumo kursus Ukrainoje ir užsienyje, yra kviestinis profesorius Davidsbündlerio muzikos akademijoje Hagoje (Nyderlandai), nuolatinis Tarptautinės vasaros muzikos akademijos narys Ochsenhauzene (Vokietija).

1988 m. Kijeve gimęs A. Baryshevskyi pianinu pradėjo groti nuo septynerių metų amžiaus. Baigė Ukrainos nacionalinę muzikos akademiją ir École Normale de Musique de Paris, kur studijavo pas profesorius Valerii Kozlov ir Marian Rybicki, taip pat tobulinosi pas Aliną Sorkiną, Rytą Donskayą, Lily Dorfman.

A. Baryshevskyi dalyvavo tokiuose festivaliuose kaip „Progetto Martha Argerich“, „Klavier Ruhr“ festivalis, „Busoni“ festivalis, „Musica Insieme Fondazione“ projektuose ir kt. Koncertavo „Wigmore“ koncertų salėje, „Konzerthaus“ Berlyne, Berlyno filharmonijoje, Kelno filharmonijoje, Karališkojoje „Concertgebouw“ salėje, Varšuvos filharmonijoje ir Teatro Comunale di Bolonija, pasirodė beveik visose Europos šalyse, Izraelyje, Japonijoje, Pietų Korėjoje bei JAV. A. Baryshevskyi grojo su žymiausiais Europos orkestrais, įskaitant Miuncheno radijo orkestrą, Izraelio filharmonijos orkestrą, Filarmonica Arturo Toscanini. Dirbo su tokiais dirigentais kaip Asher Fisch,
Frederikas Chaslinas, Howardas Griffithsas, Oksana Lyniv, Andrej Boreiko, Kirill Karabits ir daugeliu kitų.

OKSANA MADARASH – viena ryškiausių šiuolaikinės ukrainiečių dirigavimo mokyklos atstovių. Ji natūraliai derina aukštą profesionalumą, savitą dirigavimo stilių, tobulą techniką ir ryškų sceninį artistiškumą. O. Madarash yra dirigentė, pedagogė ir nusipelniusi Ukrainos menininkė. Ukrainos nacionalinėje Čaikovskio muzikos akademijoje baigė choro dirigavimo, vėliau – simfoninio orkestro dirigavimo studijas. Nuo 2002 m. O. Madarash yra Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro dirigentė-režisierė, tai pat Kyjivo vaikų menų akademijos kamerinio orkestro meno vadovė ir dirigentė. Šiuo metu O. Madarash reziduoja Lietuvoje, yra Kauno valstybinio muzikinio teatro orkestro dirigentė. Ji yra daugelio tarptautinių festivalių ir muzikos konkursų dalyvė.

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com
www.kaunosimfoninis.lt

Skip to content