lapkričio
27 d.
Šeštadienis, 18:00, Kiti renginiai

TRYS TENORAI

lapkričio
27d.

TRYS TENORAI

Šeštadienis, 18:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Trys jauni populiarūs operos solistai ir visiems puikiai žinomas linksmasis ir charizmatiškasis dirigentas Vytautas Lukočius, kuris koncerte akompanuoja fortepijonu, kviečia jaukiai praleisti vakarą.

Programoje skambės geriausios pasaulio arijos ir populiariausios neapolietiškos dainos. Programa atkartoja kadaise Trijų geriausių pasaulio tenorų koncertinę programą. Tamsų rudens vakarą netruks ir puikios nuotaikos .

Daugiau informacijos apie renginius: https://www.facebook.com/estradeja/

Koncerto organizatorius:
VšĮ „ESTRADĖJA“
Tel.+370 675 86 528
E. p. estradeja@gmail.com

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content