liepos
21 d.
Sekmadienis, 17:00, Festivaliai

TRIO AGORA: Hotel Tango

liepos
21d.

TRIO AGORA: Hotel Tango

Sekmadienis, 17:00 / Festivaliai
Bilietai

Senojoje Zapyškio bažnyčioje

TRIO AGORA – tai trys charizmatiški muzikantai, įvairių prestižinių tarptautinių konkursų laureatai, nuolat koncertuojantys Europos koncertų salėse, bet nepamirštantys ir Lietuvos. Liepos 21 d. koncerte klausytojai išgirs naujausiame ansamblio albume „Hotel Tango“, kurį 2023 m. su Vokietijos įrašų kompanija „Accentus Music“, skambančią programą.

„Trio Agora“ pristato visiškai naują, originalią Ástoro Piazzollos „Keturių metų laikų“ versiją, kurią sukūrė trio klarnetininkas Žilvinas Brazauskas, taip pat kanadiečių-amerikiečių kompozitoriaus Joelio Hoffmano ansambliui dedikuotą kūrinį „Foxtrot Romeo Juliet Hotel Tango“ bei kitas originalias aranžuotes, tarp kurių skambės tango ištakos: mazurkos, valsai bei kontradanzos, taip pat ir akademinės muzikos kompozitorių kūriniai.

Trio narių misija – pasidalinti savo susižavėjimu tango muzika, kuri klesti jau pusantro šimtmečio bei nenustoja mūsų formuoti, kaip ir mes jos. Iš kur kilo tango ir kiek žmonių bei kultūrų sužavėjo šio žanro ritmai, dainos ir šokiai? „Trio Agora“ siekia išreikšti didžiulę tango muzikos apimtį pasirinkus kūrinius, kurių kiekvienas turi unikalią istoriją bei prisidėjo prie šio stiliaus evoliucijos. „Hotel Tango“ albumas yra savotiška tarptautinė tango manifestacija, nukelianti klausytojus iš Paryžiaus salonų į mažas Buenos Airių gatveles, per Jungtines Valstijas, Lotynų Ameriką, Vakarų Afriką ir Rytų Europą. Daugelis pristatomų kūrinių – tarsi pasakojimai, kuriais atiduodama pagarba originalioms kompozicijoms aranžuočių ir transkripcijų pavidalu.

Koncertas organizuojamas bendradarbiaujant su VšĮ Pažaislio muzikos festivaliu

Skip to content