kovo
08 d.
Sekmadienis, 17:00, Pramoginė muzika

TARPTAUTINEI MOTERS DIENAI

kovo
08d.

TARPTAUTINEI MOTERS DIENAI

Sekmadienis, 17:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

VISI BILIETAI PARDUOTI!
Atsižvelgiant į SAM rekomendacijas, klausytojų, kuriems pasireiškia bet kokie kvėpavimo takų infekcijos simptomai, prašome būti sąmoningais ir nevykti į koncertus. Bilietus į Kauno valstybinės filharmonijos organizuojamus renginius galima grąžinti jų įsigijimo vietose.

Tarptautinei moters dienai skirtame koncerte vyrų vokalinis ansamblis „Quorum“ dovanos nepakartojamą, jaukų ir šventinį vakarą, kuriame skambės a cappella atliekama muzika. „Quorum“ vyrams nereikia muzikos instrumentų, nes visus instrumentus, net mušamuosius, jie kuria savo balsais, o jų dainuojama muzika primena instrumentinį skambesį. Ansamblio dainininkai atskleidžia neribotas žmogaus balso galimybes, dainuodami populiarius, o kartais ir mažiau žinomus, bet ne mažiau įdomius muzikos kūrinius.

Šiais metais 15-os metų jubiliejų švęsiančio ansamblio repertuare įsitvirtinusios įvairių šalių dainos, apimančios įvairiaspalvę jausmų gamą. Koncertuose galima išgirsti ne tik lietuvių, anglų, bet ir armėnų, gruzinų, moldavų, hebrajų kalbas, kuriomis atliekamos dainos skamba originaliai ir ekologiškai. Daugeliui jos gerai pažįstamos, tačiau, atliekamos kitaip nei įprasta, žavi nekasdienišku kitoniškumu. Vyrai visada dainuoja gyvai, o šmaikštūs kūrinių pristatymai neretai sukelia šypsenas bei pakelia nuotaiką.

„Quorum“ nariai Laimonas Bendaravičius, Marius Turlajus, Gintautas Skliutas, Romanas Savickas ir Šarūnas Navickas Tarptautinės moters dienos proga virpins ne tik gerbiamų Kauno ir jo apylinkių ponių, bet ir jas atlydėjusių ponų širdis bei ausis.

Skip to content