vasario
14 d.
Trečiadienis, 18:00, Pramoginė muzika

TANGO SU VALENTINU

vasario
14d.

TANGO SU VALENTINU

Trečiadienis, 18:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Tarptautiniu mastu pripažintas bandonijos virtuozas Arielis Ramirezas (Argentina), kartu su savuoju tango kvintetu ir dainininku Giedriumi Prunskumi pristato autentišką projektą „Tango su Valentinu“. Šis projektas – tai sugrįžimas į Buenos Airių pasaulį, į tuos didžiųjų permainų laikus, kai gimė naujas skambesys, o naujasis tango buvo kritikuojamas, mylimas, nekenčiamas ir šlovinamas. Tai – revoliucinio tango laikai, o ši programa – duoklė autentiškam, tikram tango skambesiui bei tam nenusakomam meilės ir aistros jausmui, kuriuo spinduliuoja tango muzika. Programoje skambėsiantys Astoro Piazzollos ir kitų argentinietiško tango pasaulinės klasikos kūriniai bei dainuojančio koncerto vedėjo G. Prunskaus atliekamos tango baladės kartu su kvapą gniaužiančiais šokėjų pasirodymais nukels į penktojo praėjusio amžiaus dešimtmečio Buenos Airių pasaulį –gražiausią autentiško tango aukso amžių.

ARIELIS RAMIREZAS – universalus atlikėjas, kompozitorius, aranžuotojas, tango šokėjas ir choreografas, pasaulio tango čempionato žiuri narys, klubo „El Tango Club Espacio Cultural“ bei unikalaus  Argentinos tango kultūros muziejaus įkūrėjas. Jo vardas ir pavardė ne veltui sutampa su vienu žinomiausių Argentinos kompozitorių, sukūrusių legendinį kūrinį „Missa Criolla“ – Arieliu Ramirezu. Atlikėjas yra šio iškilaus kompozitoriaus anūkas. Charizmatiškas ir virtuoziškas muzikantas koncertuoja didžiausiose koncertų salėse, jo repertuaras varijuoja nuo argentinietiškų tango iki Lotynų Amerikos sakralinių kūrinių ar muzikos simfoniniam orkestrui. Ilgametė muzikanto patirtis, pripažinimas bei atsidavimas muzikai jo koncertines programas paverčia nepamirštamomis.

„Ariel Ramirez Tango Quintet“ buvo įkurtas prieš keturiolika metų, siekiant atiduoti duoklę autentiškam argentinietiškojo tango skambesiui. Šis kvintetas – tarptautinis ansamblis, sukurtas pagal tipinį A. Piazzollos kvinteto modelį (bandonija, smuikas, gitara, fortepijonas ir kontrabosas), todėl geriausiai perteikia išbaigtą ir turtingą tango muzikos skambesį. Kvinteto atliekama muzika – labai jautri, daug pasakanti, itin galinga ir jaudinanti, gebanti pakylėti jus virš buities, istorijos, gyvenimo būdo, o svarbiausia – užvaldyti jausmus ir pojūčius, aistringai šokančius tarp argentinietiško tango akordų bei garsų.

Skip to content