liepos
08 d.
Penktadienis, 18:00, Festivaliai

XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS. SVEČIAI IŠ LENKIJOS

liepos
08d.

XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS. SVEČIAI IŠ LENKIJOS

Penktadienis, 18:00 / Festivaliai
Bilietai

„Baltic Neopolis“ orkestras (BNO), 2015 m. pelnęs „Fryderyk“ apdovanojimą geriausio kamerinės muzikos albumo kategorijoje, yra 2008 m. jaunų menininkų iš Ščecino įkurtas styginių kamerinis orkestras. Nuo to laiko orkestras surengė šimtus koncertų, pelnė tarptautinį klausytojų ir kritikų pripažinimą, surengė koncertus įvairių Europos ir Azijos šalių koncertų salėse. BNO meninį identitetą formavo daugybė muzikos asmenybių, iš kurių didžiausią įtaką kolektyvui padarė pasaulinio garso smuikininkas ir koncertmeisteris Vasko Vassilevas, kuris nuo 2015 m. yra kolektyvo meno vadovas. Kasdien orkestrui vadovauja altininkė Emilia Goch Salvador. Jos pastangomis kolektyve groja geriausi Lenkijos instrumentalistai, dalyvaujantys nacionaliniuose ir tarptautiniuose muzikiniuose projektuose.

Įvertintas Lenkijoje, Europoje ir pasaulyje, kolektyvas nuolat ieško naujų muzikinių idėjų, bendradarbiauja su garsiais kompozitoriais ir menininkais. Orkestro diskografijoje – aštuonios kompaktinės plokštelės.

„Interpretacijos gylis, atida kiekvienai detalei bei žėrintis atlikimas“ – toks anot kritikų „Baltic Neopolis“ orkestro braižas, tad kviečiame susipažinti su šiuo kūrybingu kolektyvu ir Jus!

Koncerto partneriai – Lenkų institutas Vilniuje ir Lenkijos Kultūros ministerija.

Skip to content