kovo
24 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Kamerinė muzika

SUSITIKT TAVE NORĖČIAU VĖLEI. LIETUVIŠKO ROMANSO ISTORIJA

kovo
24d.

SUSITIKT TAVE NORĖČIAU VĖLEI. LIETUVIŠKO ROMANSO ISTORIJA

Ketvirtadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Žymi Lietuvos solistė Judita Leitaitė jau daugelį metų stebina savo klausytojus naujomis programomis, įdomiu atlikimu, vidiniu žavesiu. Šiame koncerte dainininkė kartu su savo dukra  smuikininke Paulina Daukšyte ir pianiste Beata Andriuškevičienė jausmingai pasakos lietuviško romanso istoriją.
„Maža novelė, kurioje telpa didžiulis jausmų okeanas“ – taip galėtume apibūdinti romansą, kuriame pirmiausia dainuoja širdis. Liūdi, verkia, myli, ilgisi, laukia ir nesulaukia tos vinintelės, išsvajotos akimirkos. Ar galima jame apsimetinėti, meluoti? Kažin?.. Ir atlikėjas, ir klausytojas iškart pajus netikrumą. Padainuota daina – lyg išsiųstas laiškas. Nesugrąžinsi, nebent rasi po daugelio metų, tarsi bevartant seną albumą: štai čia – pirmas svaiginantis valsas, o čia užrašyta „Vienintelei ir nepakartojamai“…

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content