sausio
14 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMO ATGARSIAI

sausio
14d.

NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMO ATGARSIAI

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Kauno miesto simfoninis orkestras pradeda 17-ąjį pavasario koncertų sezoną. Ir nieko nelaukdamas visus kviečia pasimėgauti nuostabia vokaline muzika, kuri vis dar alsuoja šventiškomis ir šiltomis nuotaikomis.

Šis koncertas bus puiki dovana klausytojams, nes scenoje jie išvys be galo mylimus, charizmatiškus ir meistriškai balsus valdančius solistus. Tai – žavingoji Ona Kolobovaitė, kurios švelnumas ir nuoširdumas pavergė ne vieną, ir Liudas Mikalauskas, kurio magiškas charizmatiškumas ir meistriškumas nepalieka abejingų.

Vakaro solistai džiugins atlikdami gražiausias ir daugumai puikiai pažįstamas arijas bei duetus. O Kauno miesto simfoninis orkestras susirinkusiųjų ausis pamalonins gerai žinomomis orkestrinėmis kompozicijomis. Solistams ir orkestrui koncerte diriguos Lietuvos publikai puikiai pažįstamas dirigentas Vytautas Lukočius.

Kauno simfoninis orkestras kviečia pasimėgauti gerą nuotaiką skleidžiančiu muzikiniu vakaru.

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com
www.kaunosimfoninis.lt

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content