lapkričio
12 d.
Antradienis, 18:00, Kamerinė muzika

SMUIKO SOLO

lapkričio
12d.

SMUIKO SOLO

Antradienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Smuikininkas Artiomas Šiškovas būdamas aštuonerių sėkmingai debiutavo kaip solistas su orkestru Baltarusijos valstybinėje filharmonijoje, o šiandien yra 16 tarptautinių konkursų laureatas. Reikšmingi jo laimėjimai tarptautiniuose Karalienės Elžbietos (Belgija) ir Johanneso Brahmso (Austrijoje) konkursuose.

Smuikininko talentas yra įvertintas Vladimiro Spivakovo, „Naujų vardų“, „Rusijos scenos menų“ fondų apdovanojimais. Taip pat jis pelnė Baltarusijos Respublikos Prezidento įsteigto Specialaus fondo prizą.

A. Šiškovas koncertuoja kaip solistas ir kamerinių ansamblių narys, derindamas savo intensyvų koncertinį gyvenimą su dėstymu ir meistriškumo pamokų vedimu. Taip pat jis yra „Lipkindo kvarteto“ pirmasis smuikas.

Smuikininkas yra koncertavęs su tokiais orkestrais kaip Valonijos karališkasis kamerinis orkestras, Belgijos nacionalinis simfoninis orkestras, Rusijos nacionalinis filharmonijos orkestras, Lenkijos nacionalinis simfoninis orkestras, Baltarusijos ir kt. orkestrais bei bendradarbiavo su žymiais dirigentais, tarp kurių ir Lietuvos publikai žinomi vardai – Vladimiras Spivakovas, Konstantinas Orbelianas ir kt.

2018 m. A. Šiškovas įrašė J. S. Bacho kūrinių solo smuikui albumą, išleistą „Backlash Music“ kompanijos.

Dėmesio! Lapkričio 12 d. 12–14 val. Kauno valstybinės filharmonijos Mažojoje salėje vyks smuiko meistriškumo pamoka, kurią ves ARTIOM SHISHKOV. Kviečiame stebėti. Įėjimas nemokamas.

Skip to content