vasario
23 d.
Trečiadienis, 18:00, Kamerinė muzika

Dėmesio, koncertas atšaukiamas! SKIRTINGI KAMPAI

vasario
23d.

Dėmesio, koncertas atšaukiamas! SKIRTINGI KAMPAI

Trečiadienis, 18:00 / Kamerinė muzika

Koncertas atšaukiamas. Bilietus prašome grąžinti jų įsigijimo vietose. Atsiprašome už nepatogumus.

Aistės Mikutytės ir Kotrynos Kaklauskaitės duetas susikūrė 2016 metais. Atlikėjos yra paruošusios ne vieną muzikinę programą dviese ir su kitais scenos partneriais, koncertavusios daugelyje Lietuvos miestų, keleri metai iš eilės dalyvauja kamerinės muzikos festivalyje „Muzikos ruduo“. Dueto repertuarą sudaro XX a. kompozitorių muzika bei lietuvių kompozitorių kūriniai.

Smuikininkė A. MIKUTYTĖ dar mokykloje pradėjo aktyviai koncertuoti kaip solistė, dalyvavo konkursuose ir festivaliuose. 2019 m. VDU Muzikos akademijoje įgijo muzikos magistro laipsnį. Studijų metais ilgą laiką buvo VDU Muzikos akademijos simfoninio orkestro koncertmeisterė. Šiuo metu ji griežia Kauno styginių kvartete antruoju smuiku, taip pat yra kamerinio orkestro „Modus“ antrųjų smuikų grupės koncertmeisterė. Tarp nuolatinių smuikininkės koncertų – rečitaliai Klaipėdoje ir Kaune (2016), Kauno valstybinėje filharmonijoje (2018, 2019). Ji groja kaip kitų ansamblių dalyvė, taip pat koncertuoja kaip solistė su įvairiais orkestrais, gastroliavo užsienyje (Vokietija, Latvija, Estija, Rusija).

K. KAKLAUSKAITĖ – pianistė, VDU Muzikos akademijos Fortepijono katedros lektorė. 2009 m. laimėjo „Bruno Frey Music Prize“ (Vokietija) stipendiją, koncertavo Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Didžiojoje Britanijoje, dalyvavo ir užėmė prizines vietas tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Ukrainoje. Nuolat tobulinasi įvairiuose iškilių muzikantų meistriškumo kursuose. Nuo 2011 m. akomponuoja VDU Muzikos akademijos Styginių ir dainavimo katedrose, nuo 2013 m. yra Fortepijono katedros dėstytoja.

 Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content