vasario
24 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Simfoninė muzika

SKAMBANTI BALTIJOS LAISVĖ. Estijos nepriklausomybės dienai skirtas koncertas

vasario
24d.

SKAMBANTI BALTIJOS LAISVĖ. Estijos nepriklausomybės dienai skirtas koncertas

Ketvirtadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Šis Kauno miesto simfoninio orkestro koncertas, tai dedikacija laisvei. Nes vasario 24-ąją viena iš mūsų kaimynių švenčia Nepriklausomybę. Šią dieną Estija švenčia laisvę! Todėl Kauno miesto simfoninis orkestras kviečia nevaržomai, be jokios baimės ir draudimų, švęsti tautų bičiulystę. Šventiniame koncerte su orkestru pasirodys smuikininkė Dalia Kuznecovaitė. Prie dirigento pulto stos maestro iš Estijos Erki Pehk.

DALIA KUZNECOVAITĖ – viena ryškiausių šiuolaikinių smuiko meistrių, jos soliniai koncertai – viso pasaulio scenose. D. Kuznecovaitė smuiku griežia nuo ketverių metų, o būdama aštuonerių jau grojo su Lietuvos kameriniu orkestru, nuo vaikystės dalyvauja prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose. Ir, žinoma, gali pasigirti tapusi daugelio iš jų laureate. Jaunosios smuikininkės kūrybinę biografiją taip pat puošia reikšmingi koncertai su Lietuvos bei užsienio orkestrais.

ERKI PEHK – dirigentas iš Estijos, plačiai žinomas visoje Europoje. Ne kartą dirigavo prestižiniams Senojo žemyno simfoniniams orkestrams, sukūrė gausybę operos pastatymų didžiausiuose muzikiniuose teatruose. Lietuvos publika taip pat turėjo ne vieną progą išgirsti maestro kūrybą.

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com
www.kaunosimfoninis.lt

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content