gegužės
28 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

SIMFONINĖS MUZIKOS KONCERTAS „SKAMBANTI VISATA“

gegužės
28d.

SIMFONINĖS MUZIKOS KONCERTAS „SKAMBANTI VISATA“

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Kauno miesto simfoninis orkestras, diriguojamas Adrijos Čepaitės, atskleis skambančios Visatos grožį.

Po ilgų tylos mėnesių orkestras tvirtu titanišku žingsniu žengia į sceną ir kviečia klausytojus sugrįžti į koncertų salę tam, kad iš naujo kartu atrastų muzikos grožį, atgaivintų širdis ir pasisemtų jėgų bei džiaugsmo.

Kiekvieną kartą ruošdamasi savo pasirodymams dirigentė Adrija Čepaitė kruopščiai pasirenka kūrinius, kurie išsiskiria ne tik muzikine linija, tačiau turi ypatingą prasmę. Šis koncertas ne išimtis, nes jame skambėsiantys opusai klausytojams dovanos naujos jėgos, kuri reikalinga atsinaujinti ir šviesiomis mintimis žengti į naują dieną.

Todėl orkestras kartu su dirigente kviečia nepraleisti šio koncerto tam, kad klausytojai kartu pajustų muzikos grožį ir pamatytų jos skleidžiamą šviesą.

Koncerto organizatorius – KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras

Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir sėdėti biliete nurodytoje vietoje. Durys atidaromos likus 30 min. iki renginio pradžios. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Filharmonija turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content