kovo
27 d.
Sekmadienis, 18:00, Kamerinė muzika

ŠEIMOS MEDIS. BEINARIAI

kovo
27d.

ŠEIMOS MEDIS. BEINARIAI

Sekmadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Kiekviena šeima turi savo istoriją, tradicijas, vertybes, įvairias profesijas. Ne išimtis ir Beinarių šeima, kurios ypatingas bruožas – meninė prigimtis. Beveik visi šios giminės atstovai vienaip ar kitaip susiję su muzika, šokiu ir kitomis kūrybos išraiškos priemonėmis. Muzikinės ištakos prasidėjo nuo šviesios atminties Kauno arkikatedros bazilikos ilgamečio vargonininko, chorvedžio, kompozitoriaus Pranciškaus Beinario. Jau jo motina buvo garsi apylinkės dainininkė, o brolis – vargonininkas ir muzikos mokytojas. Neatsitiktinai karta iš kartos ši muzikinė gija sieja visą giminės medį. Šio vakaro koncertas – Roberto, vyriausio Pranciškaus Beinario sūnaus, ir jo žmonos Birutės vaikų pasirodymai, kurie tęsia giminės muzikinę giją, o koncertą papildys ir jų atžalos bei antrosios pusės.

Robertas Beinaris vyresnysis netapo muzikantu, tačiau muzika jį visada traukė ir turtino, neatsitiktinai beveik visus savo vaikus išleido mokytis muzikos. Na, o Birutė, nors ir nėra kilusi iš muzikantų šeimos, muziką taip pat be galo myli ir nuoširdžiai ja domisi, beje, žavisi ir poezija, tad kartais pagauta minčių įkvėpimo ima jas ir užrašo. Gali būti, kad koncerto metu išgirsime keletą ištraukų iš jos kūrybos.

Koncerte turėsime progą išgirsti ne tik muziką ir poeziją, bet ir susipažinti iš arčiau su pačiais atlikėjais, ką jie mėgsta veikti gyvenime be muzikos, kokias svajones turi ir kas juos labiausiai džiugina? Visa tai ir dar daugiau kviečiame pamatyti ir išgirsti!

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content