spalio
19 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Kamerinė muzika

RUDENS ŠOKIAI

spalio
19d.

RUDENS ŠOKIAI

Ketvirtadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Spalio 19-osios vakarą klausytojų laukia susitikimas su žinomais atlikėjais ir jų atliekama nuostabia muzika.

Jau daugiau nei 30 metų gyvuojantis ansamblis „Vilniaus arsenalas“ kviečia išgirsti XIX–XXI a. kompozitorių kūrybą. Įvairiuose Lietuvos miestuose, Olandijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje daugiau nei 1000 koncertų surengęs ansamblis universaliai derina praeities epochų muzikos aukso fondo ir naujausius šiuolaikinių kompozitorių kūrinius. „Vilniaus arsenalas“ yra inicijavęs ir atlikęs daugiau kaip 80 lietuvių kompozitorių premjerų.

Koncerte „Rudens šokiai“ greta Ludwigo van Beethoveno, Maxo Brucho, Dariuso Milhaud, George’o Gershwino, Ástoro Piazzollos muzikos pirmą kartą suskambės Jono Tamulionio kūrinys „Trys ispanų šokiai“ fleitai, altui ir fortepijonui, dedikuotas „Vilniaus arsenalui“.

„Ispaniška tematika užima svarbią vietą mano kūryboje. Esu sukūręs daugiau kaip dešimt ispaniško charakterio kūrinių įvairioms sudėtims, pradedant klasikine gitara ir baigiant simfoniniu orkestru. „Trys ispanų šokiai“ paremti ispanų folkloru, kūrinyje naudojama flamenko muzikos melika ir ritmika“, – pasakoja kompozitorius J. Tamulionis, kurio virtuoziški ir efektingi opusai jau yra tapę jo vizitine kortele.

Skip to content