lapkričio
24 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Kamerinė muzika

RUDENS PAVEIKSLAI

lapkričio
24d.

RUDENS PAVEIKSLAI

Ketvirtadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

IX tarptautinio Stasio Vainiūno pianistų konkurso pirmosios vietos ir pagrindinio prizo laimėtoja jaunosios kartos pianistė ELŽBIETA LIEPA DVARIONAITĖ vis labiau ryškėja muzikinėje scenoje, o jos koncertų programos pasižymi jautrumu, įtaigumu ir giliu išpildymu.

Šiuo metu ji studijuoja Vienos muzikos ir vaizduojamojo meno universitete, Annos Malikovos fortepijono klasėje. Pianistė taip pat yra laimėjusi pirmąsias vietas F. Chopino konkurse „Chopin dla najmlodszych“ Lenkijoje (2013), „Riga international piano competition“ Latvijoje (2013), „Virtuosi per musica di pianoforte“ Čekijoje (2016), buvo įvertinta „Grand Prix“ respublikiniame VIII J. S. Bacho jaunųjų pianistų konkurse Vilniuje (2016). 2018 m. vykusiame S. Vainiūno pianistų konkurse ji buvo apdovanota „Impectus Musicus“ specialiuoju prizu, o 2019 m. iškovojo pirmąsias vietas respublikiniame konkurse „Lisztofonija“ (Lietuva) ir „Ville de Gagny“ (Prancūzija), kuriame pianistei buvo įteikti ir du specialūs prizai už geriausią J. S. Bacho atlikimą ir už meistriškumą. Tais pačiais metais ji dalyvavo pianisto G. Januševičiaus vedamoje žiemos fortepijono akademijoje „Feuerwerk“ Einbecke, Vokietijoje.

E. L. Dvarionaitė yra koncertavusi su kone visais Lietuvos, taip pat Rygos, Talino, Čekijos „Virtuosi Brunensis“ orkestrais, tobulinosi Y. Bronfmano, P. Geniušo, R. Plano, D. Bashkirovo, N. Serioginos, P. Nersessiano ir kitų meistriškumo pamokose. 2018 m. jai Vilniaus meras Remigijus Šimašius įteikė Mažąjį šv. Kristoforo apdovanojimą už muzikos pasiekimus ir Vilniaus miesto garsinimą. Pianistę globoja ir reguliariai konsultuoja prof. Mūza Rubackytė.

Skip to content