gruodžio
06 d.
Trečiadienis, 19:00, Kiti renginiai

ROMANTIC SAX

gruodžio
06d.

ROMANTIC SAX

Trečiadienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Į vieno geidžiamiausių Lietuvos saksofonininkų koncertą bilietai ištirpsta akimirksniu… Šio charizmatiškojo atlikėjo įrašytais popkūriniais socialiniuose tinkluose ir įvairiose medijų platformose dalinamasi šimtus kartų, jie sulaukia tūkstančių paspaudimų „patinka“.
Šiemet saksofonininkas Juozas Kuraitis pakvies į koncertinį turą po Lietuvos miestus ir kartu su charizmatiškuoju pianistu Daumantu Slipkumi pristatys putojančią lyg šampanas programą.

Koncertuose skambės gražiausi kada nors parašyti kūriniai saksofonui bei šio unikalaus instrumento atliekamos žinomiausios ir populiariausios popdainos, pritariant visų instrumentų karaliui – fortepijonui.

Alytus, Kaunas, Jonava, Anykščiai, Šiauliai, Panevėžys ir Vilnius – miestai, kurių gyventojai ir svečiai turės progą mėgautis itin romantiškais koncertais. Juk saksofonas – tai vienas geidžiamiausių muzikos instrumentų, be kurio skambesio neįsivaizduojame pačių žinomiausių romantinių dainų. Tad susitikime pasiklausyti užburiančios saksofono ir fortepijono dueto magijos.

Koncerto organizatorius:
VŠĮ „CULTURE LIVE“
Tel. +370 656 88 822
El. paštas info@culture-live.lt

Skip to content