gruodžio
06 d.
Trečiadienis, 19:00, Kiti renginiai

ROMANTIC SAX

gruodžio
06d.

ROMANTIC SAX

Trečiadienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

2023 m. gruodžio 6 d. kviečiame Jus į nepamirštamą vakarą Kauno valstybinėje filharmonijoje, kuriame susijungs muzika ir tapyba. 18-21 val. Kauno filharmonijos fojė bus galima ne tik pasimėgauti, bet ir įsigyti žymios lietuvių grafikės ir tapytojos Editos Suchockytės darbus. Vilniaus Paupio rajone duris atvėrusi menininkės studija-galerija alsuoja jaukia, bohemiška atmosfera ir kviečia patyrinėti drobėse besiskleidžiančias istorijas. O šį vienintelį vakarą galerija trumpam persikels į Kauno filharmonijos fojė ir pakvies atrasti tapybos ir grafikos darbus, kurie įkvepia svajoti, keliauti, kurti ir mylėti. Akis paglostys romantiški potėpiai ir scenarijai, o mintis apgaubs stebuklinga aura, kurią magiškai sukura iš drobių žvelgiančios mūzos. Editos Suchockytės grafikos kūriniai – tarsi svajinga odė pačiam gyvenimui ir visiems jį lydintiems stebuklams.

Į vieno geidžiamiausių Lietuvos saksofonininkų koncertą bilietai ištirpsta akimirksniu… Šio charizmatiškojo atlikėjo įrašytais popkūriniais socialiniuose tinkluose ir įvairiose medijų platformose dalinamasi šimtus kartų, jie sulaukia tūkstančių paspaudimų „patinka“.
Šiemet saksofonininkas Juozas Kuraitis pakvies į koncertinį turą po Lietuvos miestus ir kartu su charizmatiškuoju pianistu Daumantu Slipkumi pristatys putojančią lyg šampanas programą.

Koncertuose skambės gražiausi kada nors parašyti kūriniai saksofonui bei šio unikalaus instrumento atliekamos žinomiausios ir populiariausios popdainos, pritariant visų instrumentų karaliui – fortepijonui.

Alytus, Kaunas, Jonava, Anykščiai, Šiauliai, Panevėžys ir Vilnius – miestai, kurių gyventojai ir svečiai turės progą mėgautis itin romantiškais koncertais. Juk saksofonas – tai vienas geidžiamiausių muzikos instrumentų, be kurio skambesio neįsivaizduojame pačių žinomiausių romantinių dainų. Tad susitikime pasiklausyti užburiančios saksofono ir fortepijono dueto magijos.

Koncerto organizatorius:
VŠĮ „CULTURE LIVE“
Tel. +370 656 88 822
El. paštas info@culture-live.lt

Skip to content