lapkričio
24 d.
Trečiadienis, 18:30, Kiti renginiai

DĖMESIO! Koncertas perkeliamas. ROMANSŲ VAKARAS

lapkričio
24d.

DĖMESIO! Koncertas perkeliamas. ROMANSŲ VAKARAS

Trečiadienis, 18:30 / Kiti renginiai
Bilietai

Koncertas perkeliamas į Kauno valstybinį lėlių teatrą. Renginio pradžia 19 val.  Bilietai galioja. Atsiprašome už nepatogumus. Renginio organizatoriai.

Larisa Kalpokaitė yra žymi Lietuvos teatro ir televizijos aktorė, bet šiame koncerte ši žavinga moteris atsiskleis kaip talentinga, nepaprastai jautri dainininkė, galinti papasakoti skausmingas, bet pilnas vilties ir meilės istorijas, sutalpintas „už širdies griebiančiuose“ romansuose.

„Mes visada žiūrime į žvaigždes, norime sužinoti, kas gi ten, toli nuo mūsų? To, kas yra čia pat, mes nematome. Mums tai įprasta ir suprantama. Ir tik tada, kai netenkame savo kasdienių dalykų, pajuntame prarają, kurią sunku užpildyti, kuri yra tiesiog neįveikiama. Manau, tada ir gimsta ROMANSAS – ypatinga kalba išreiškiantis mūsų atradimus, būtį, praradimus. Tada mes bandome išlaikyti pusiausvyrą, eidami peilio ašmenimis, bet neatsisakydami savo svajonės. Taip ir atsirado mano džiaugsmas, mano istorijos, mano romansai. Noriu tai atiduoti Jums su pagarba ir meile“ – sako Larisa Kalpokaitė.

Programoje skambės senoviniai romansai ir šių dienų kūriniai.

Koncerto organizatorius:
ATM KOMPANIJA
Tel. +370 37 207322
El. p. atmkompanija2@gmail.com
www.atmkompanija.lt

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content