lapkričio
29 d.
Antradienis, 19:00, Kiti renginiai

ROMANSŲ IR MEILĖS DAINŲ VAKARAS

lapkričio
29d.

ROMANSŲ IR MEILĖS DAINŲ VAKARAS

Antradienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Net penki žavūs ir talentingi scenos vyrai lapkričio 29 d. 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje pasiruošę suvirpinti susirinkusiųjų klausytojų širdis: pažadinti prisiminimus apie meilę, ilgesį, laukimą, prisilietimą. Koncerto metu romanso magija sujungs nostalgiją ir sentimentalų jausmingumą, įtraukdama kiekvieną klausytoją – juk visi savaip patyrėme ar suprantame meilę, visi turime savo širdies dainą.

Baritonas Eugenijus Chrebtovas – operos solistas, konkursų laureatas, gerai žinomas ir kaip popklasikos atlikėjas. Dainininkas mano, kad operos solistai gali būti įdomūs ne tik operos mylėtojams. Jis nuolat ieško naujų posūkių savo kūrybinėje veikloje. Šią meilės kupiną muzikinę programą E. Chrebtovas ruošia kartu su gitaristu Andžej Zujevič.

Tenoras Edgaras Davidovičius – sparčiai karjeros laiptais kylantis jaunosios kartos operos solistas. Jaunasis atlikėjas pelnė ne vieną apdovanojimą įvairiuose konkursuose, aktyviai koncertuoja su grupe „El Fuego“. Šįkart E. Davidovičius kausytojus džiugins ne tik nuostabiu dainavimu, bet ir gros gitara. „…gitara stovi kambario kampe, praeidamas pro šalį užmetu į ją akį ir nepraeinu nepalietęs“, – sako atlikėjas.

Koncerte klausytojai taip pat galės pasimėgauti nuostabia ir užburiančia saksofono ir fortepijono muzika. Jums gros muzikos pedagogai, profesionalai, konkursų laureatai – Darijus Venckus ( saksofonas) ir Darius Kudirka (fortepijonas).

Šis puikus koncertas žada nuostabią muziką ir gerą nuotaiką vėsų rudens vakarą.

Koncerto organizatorius:
VŠĮ „ESTRADĖJA“
Tel. +370 608 408 32
E. p. estradeja@gmail.com

Daugiau informacijos apie „Estradėja“ renginius: www.estradeja.lt
arba https://www.facebook.com/estradeja

Skip to content