gruodžio
21 d.
Pirmadienis, 18:00, Pramoginė muzika

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! Roko baladės

gruodžio
21d.

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! Roko baladės

Pirmadienis, 18:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Koncertas atšaukiamas!

Dėl bilietų grąžinimo kreipkitės iki gruodžio 23 d. I-V 10-17 val. tel. 8 614 79 197. Kauno valstybinės filharmonijos kasa karantino metu nedirbs.
Jei bilietus įsigijote internetu, prisijunkite prie savo “Tiketa.lt” paskyros ir ten atlikite grąžinimo procedūras iki gruodžio 23 d.
Jei bilietus pirkote kitose “Tiketos” kasose, tai bilietus grąžinti galite būtent toje “Tiketos” kasoje, kurioje įsigijote iki gruodžio 23 d.

 

Stebuklingas žiemos šventes Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas meno vadovo ir vyr. dirigento maestro Gintaro Rinkevičiaus, kviečia švęsti kartu su geriausiais Lietuvoje roko atlikėjais Povilu Meškėla, Česlovu Gabaliu, Jeronimu Miliumi ir vienu sėkmingiausių visų laikų savo projektu „Roko baladės“.

„Roko baladžių“ gerbėjų ratas kasmet auga – projektas pritraukia ir roko, ir simfoninės muzikos mylėtojus. Iš tiesų – tie, kas buvo, tikrai žino: kartą išgirdęs, negali sustoti! Kokia šios magijos paslaptis? Profesionalumas, kūrybiškumas, charizma ir geros emocijos. Garantuojame – jų šį vakarą išsinešite su kaupu.

Talentu ir ypatinga charizma apdovanoti vokalistai, jau legenda tapusių roko grupių lyderiai P. Meškėla, Č. Gabalis ir J. Milius šį vakarą kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru atliks garsiausius roko klasikos hitus. „Depeche Mode“, „Queen“, Bryan Adams, Billy Idol, „Bon Jovi“ – tai vardai tų pasaulinių muzikos žvaigždžių, kurių kūryba nušviečia ištisą muzikos epochą, suformavusią net kelių kartų muzikinį skonį. Didžiausios scenos, milijonai parduotų įrašų ir minios gerbėjų visame pasaulyje leidžia drąsiai teigti, kad šios grupės buvo savotiški reiškiniai muzikinės kultūros istorijoje. Jų kūriniai seniai tapo kiekvieno muzikos mėgėjo gyvenimo dalimi, o dainų tekstus visame pasaulyje iki šiol mintinai moka tūkstančiai – juk juose slypi nepavaldi laikui meilės, laisvės ir maišto dvasia.

Ateikite pašėlti kartu, mes Jūsų tikrai nestabdysime – juk su šiais trimis žaviais rokeriais viskas įmanoma!

LVSO inf.

Skip to content