balandžio
06 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Kamerinė muzika

RETI SUSITIKIMAI

balandžio
06d.

RETI SUSITIKIMAI

Ketvirtadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

ŠV. VELYKŲ AKCIJA!
Dovanojame 50 nemokamų bilietų į balandžio 6 d. koncertą!
Bilietus galite atsiimti Kauno filharmonijos kasoje,
arba galite juos atsispausdinti  www.kakava.lt (bilieto kaina 0.01ct)

 
Kauno styginių kvartetas klausytojų ir muzikos kritikų aukštai vertinamas už atlikimo preciziškumą bei išradingai formuojamą repertuarą. Plėsdamas kultūrinį akiratį kolektyvas inicijuoja pažintis su atlikėjais iš viso pasaulio ir pristato drauge su jais parengtas programas. Susitikimas su klarneto virtuozu Darko Brleku – vienas iš šios iniciatyvos projektų, leisiančių klausytojams arčiau susipažinti su Slovėnijos kultūra ir atlikimo menu.

Liublianos festivalio meno vadovas ir generalinis direktorius, garsus klarnetininkas D. BRLEKAS koncertuoja visame pasaulyje. Meno pasaulyje pripažintas atlikėjas nuo 1991 m. užima svarbias pareigas Slovėnijos kultūros institucijose. Šiuo metu jis yra Slovėnijos nacionalinio teatro Maribore ekspertų tarybos pirmininkas ir Avditorij Portorož kultūros centro tarybos narys.

Nuo 2005 iki 2017 m. ėjo Europos festivalių asociacijos (EFA) prezidento pareigas, yra EFA festivalių akademijos, skirtos jauniesiems festivalių vadovams, prezidentas. Menas ir kultūra yra D. Brleko kraujyje: 2016 m. jis laimėjo metinį laikraščio „Finance“ ir Liublianos ekonomikos fakulteto vadovų apdovanojimą už išskirtinius ekonominius pasiekimus. Yra pelnęs Betteth ir Župančičiaus apdovanojimus bei aukščiausią Liublianos miesto apdovanojimą už išskirtinį kūrybiškumą meno ir kultūros srityje. 2018 m. D. Brlekas gavo prestižinį Slovėnijos Respublikos prezidento apdovanojimą už indėlį į Slovėnijos meninį ir kultūrinį gyvenimą tarptautiniu mastu.

Skip to content