gruodžio
15 d.
Trečiadienis, 19:00, Kiti renginiai

R. DIFARTAS IR A. DIFARTĖ: MUZIKINĖ ŠV. KALĖDŲ ISTORIJA

gruodžio
15d.

R. DIFARTAS IR A. DIFARTĖ: MUZIKINĖ ŠV. KALĖDŲ ISTORIJA

Trečiadienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Mes laukiam stebuklo…Taip, kaip laukiam jo kiekvienais metais. Ir nepaisant visko, jis visada tyliai ateina ir pasibeldžia į mūsų širdis, žiemos skraiste užklotą naktį.

Vienu gražiausių šeimyninių duetų Lietuvoje vadinami R. Difartas ir A. Difartė tęsia kiekvienų metų tradiciją – šventiniuose koncertuose dovanoti publikai šv. Kalėdų laukimo džiaugsmą ir muziką, paliečiančią sielos gelmes.

Šiais metais duetas kviečia klausyti gražiausių šv. Kalėdų dainų, giesmių bei autorinės muzikos jaukiose Lietuvos miestų salėse, kurias užlies šventinės šviesos, balsų, gitaros ir fortepijono garsai.
Pirmą kartą žiūrovai galės išgirsti ir unikalią, būtent šių renginių ciklui sukurtą šv. Kalėdų istoriją, kuri pripildys širdis stebuklo laukimo džiugesiu.

Dėmesio! Koncertas perkeltas iš 2020 m. gruodžio 9 d.

Koncerto organizatorius Aušra Difartė, informacija teikiama e. p. difarte.events@gmail.com

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content