vasario
12 d.
Trečiadienis, 18:00, Pramoginė muzika

QUEEN in Jazz

vasario
12d.

QUEEN in Jazz

Trečiadienis, 18:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

„We Will Rock You“ – ne kartą skandavo legendinė grupė  „Queen“. Jų žodžių tikrumą įrodė tūkstantinės minios gerbėjų ir iki šių dienų neblėstantis populiarumas. Fredžio Merkurio charizma, rokeriška energija ir nevaldoma ekspresija atgims karališkajame „QUEEN in Jazz“ koncerte.

Renginio žvaigždės – Anton Rumyantsev bei džiazo muzikos virtuozai iš Maskvos, jau spėję Lietuvą sudrebinti bei nustebinti anšlaginiais koncertais: „NIRVANA in Jazz“, „LED ZEPPELIN in Jazz“ bei „QUEEN in Jazz“.

Laikydamiesi postulato „Show must go on“, atlikėjai grįžta į Lietuvą su visus aukščiausius kokybės standartus pralenkiančia programa. Pasitelkę neįtikėtiną salsos, sambos, bosanovos, svingo, baladžių garso ir ritmų spalvų šėlsmą atlikėjai pažada, kad visus nukels į bohemišką rojų, neleis savęs stabdyti ir užkariaus net didžiausio skeptiko širdį. Puikūs muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims ir atgaivą sielai.

Svinguojančių garsų švelnumo, gyvenimo saldumo ir jausmų harmonijos kupinas koncertas mylimus, mylinčius ir norinčius mylėti pasitiks vasario 12 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Bilietai: BILIETAI.LT

Renginio organizatorius:
UAB „Mon Voyage“
Tel. +370 603 55 018

Skip to content