vasario
10 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Vokalinė muzika

POETO MEILĖ

vasario
10d.

POETO MEILĖ

Ketvirtadienis, 18:00 / Vokalinė muzika
Bilietai

Vienas ryškiausių savo kartos pianistų Justas Šervenikas drauge su pasaulinio garso žvaigžde, olandų tenoru Marceliu Beekmanu Kauno filharmonijos klausytojus pradžiugins išskirtiniu pasirodymu. Talentingas duetas parengė įsimintiną kamerinės muzikos koncertą, kuriame skambės romantizmu dvelkiantys vokaliniai ciklai ir pjesės fortepijonui solo. Centrinė programos ašis – nemarusis R. Schumanno ciklas „Poeto meilė“, nuskraidinsiantis klausytojus į svajonių ir aistrų pasaulį. Spalvingos C. Debussy ir G. Fauré dainos muzikos garsais nutapys įspūdingus vaizdinių peizažus, o koncertą užbaigsiantys F. Liszto „Petrarkos sonetai“ suteiks sparnus publikos fantazijai bei atvers begalinius romantiškų minčių horizontus.

Pianistas J. ŠERVENIKAS aktyvią koncertinę veiklą pradėjo vos įstojęs į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Jis ne kartą koncertavo svarbiausiose Lietuvos koncertinėse salėse, kaip solistas ar kamerinio ansamblio narys gastroliavo Baltarusijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Danijoje, Norvegijoje, Rusijoje, Latvijoje, Estijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Meksikoje, grojo su dauguma Lietuvos orkestrų, tai pat su San Luis Potosi simfoniniu orkestru (Meksika), „Skipton Camerata“ orkestru (D. Britanija).

M. BEEKMANAS išgarsėjo savo pasirodymais pagrindinėse koncertų salėse ir festivaliuose visoje Europoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Viduriniuosiuose Rytuose, Pietų Afrikoje, Japonijoje, atlikdamas įvairius vaidmenis baroko bei šiuolaikinėse operose. Tenoras koncertavo su tokiais orkestrais, kaip Karališkasis  „Concertgebouw“, Vienos, Berlyno, Liuksemburgo, Los Andželo filharmonijų, Aštuonioliktojo amžiaus, Helsinkio baroko, Paryžiaus kameriniu, Stavangerio simfoniniu, Izraelio „Camerata“, Milano Giuseppe Verdi simfoniniu ir kitais orkestrais. M. Beekmanas yra žinomas ir dėl savo išskirtinio gebėjimo atlikti kiek avangardiškesnio stiliaus repertuarą. Džiugu, kad šio talentingo atlikėjo pasirodymų sąraše ir Lietuva.

 Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 

Skip to content