balandžio
15 d.
Trečiadienis, 18:00, Kamerinė muzika

Koncertas atšauktas! PAVASARIO SKAMBESIAI

balandžio
15d.

Koncertas atšauktas! PAVASARIO SKAMBESIAI

Trečiadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Vyriausybei paskelbus karantiną Lietuvoje, nuo 2020 M. KOVO 17 D. IKI BALANDŽIO 13 D. Kauno filharmonijos kasa nedirbs. Bilietus į atšauktus koncertus bus galima grąžinti atnaujinus Kauno filharmonijos kasos darbą. Bilietų grąžinimo terminas bus pratęstas atsižvelgiant į karantino laikotarpį.
Jei bilietus pirkote kitose kasose, bilietai bus grąžinami atnaujinus šių kasų darbą.
Jei bilietus įsigijote internetu, prisijunkite prie savo paskyros ir ten atlikite grąžinimo procedūras.
Visų klausytojų prašome supratimo ir kantrybės, informacija bus atnaujinama.

Likime sveiki!

Mažojoje salėje

Vienas perspektyviausių jaunosios kartos lietuvių smuikininkų ALGIRDAS ŠOCHAS šiuo metu gyvena Hamburge, studijuoja aspirantūrą aukštojoje Hamburgo muzikos ir teatro akademijoje, groja valstybiniame Hamburgo filharmonijos orkestre, yra „Confero“ fortepijoninio kvarteto narys.
Smuikininkas aktyviai koncertuoja kaip solistas bei su kameriniais ansambliais Rusijoje, Azerbaidžane, Prancūzijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Italijoje, Estijoje, Olandijoje, Belgijoje, Austrijoje, Vokietijoje, taip pat yra grojęs solo su daugeliu orkestrų.
Atlikėjas daug laiko skiria kamerinei muzikai, jam teko garbė muzikuoti kartu su smuikininke Joanna Kamenarska, pianistu bei kompozitoriumi Leonu Gurvitchu, „Deutsche Grammophon“ prezidentu klarnetininku dr. Celemensu Trautmannu ir kitais. Kartu su bičiuliais yra įkūręs „Confero“ fortepijoninį kvartetą, aktyviai koncertuojantį Lietuvoje.
A. Šochas yra apdovanotas Lietuvos Prezidento Valdo Adamkaus už pasiekimus muzikos srityje bei yra pelnęs Karalienės Mortos premiją. 2015 m. Hamburge atlikėjas kaip vienas perspektyviausių jaunosios kartos smuikininkų buvo apdovanotas specialia „Berenberg“ banko stipendija.

Pianistė, tarptautinių konkursų laureatė MAYKO ARITA gimė Japonijoje, Sapporo mieste. Bakalauro studijas ji baigė Aichi menų universitete Nogoya mieste (Japonija), o magistrą įgijo Hamburgo muzikos ir teatro akademijoje.
2009 m. M. Arita laimėjo pirmąją vietą antrajame Hokkaido muzikos konkurse Japonijoje. 2012 m. jai buvo suteiktas žiuri prizas šeštajame Yokohmos tarptautiniame muzikos konkurse. 2014 m. laimėta pirmoji vieta kamerinės muzikos konkurse „23. Gianluca Campochiaro“ Italijoje. Pianistė buvo Yehudi Menuhino „Live Music Now“ stipendininkė Hamburge.
Nuo 2018 metų atlikėja savo gimtajame mieste organizuoja koncertų ciklą „Duo skambesiai“ bei aktyviai koncertuoja Vokietijoje, Japonijoje, Italijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse bei tobulinasi meistriškumo kursuose pas žymiausius menininkus. Pastaruoju metu pianistė aktyviai koncertuoja kaip solistė bei kamerinės muzikos ansambliuose. Šiuo metu atlikėja dirba pianiste-soliste Hamburgo „Elbės teatre“ bei Hamburgo muzikos ir teatro akademijoje.

Pianistės M. Arita ir smuikininko A. Šocho duetas susibūrė 2015 m. ir nuo tada aktyviai koncertuoja tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Skip to content