balandžio
05 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

PASAULINĖ OPEROS ŽVAIGŽDĖ STEPHEN COSTELLO IR KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

balandžio
05d.

PASAULINĖ OPEROS ŽVAIGŽDĖ STEPHEN COSTELLO IR KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Kauno miesto simfoninis orkestras kviečia išgirsti pasaulinę operos žvaigždę amerikiečių tenorą Stephen Costello. Išskirtiniu balsu bei ypač įtaigiu atlikimu garsėjantis S. Costello 2007 metais debiutavo Niujorko Metropoliteno operos sezono atidarymo koncerte. Po dviejų metų laimėjęs prestižinį Richard Tucker apdovanojimą atlikėjas įsitvirtino geriausių pasaulio tenorų sąraše ir yra nuolat kviečiamas koncertuoti garsiausiuose pasaulio teatruose bei festivaliuose. 2023/2024 metų sezone S. Costello atliks Don José vaidmenį (Karmen) Bavarijos nacionalinėje operoje, Metropoliteno operoje atliks Rodolfo vaidmenį (La Boheme), Ciuricho operoje dainuos G. Verdi „Requiem“, su gimtosios Filadelfijos simfoniniu orkestru pasirodys garsiame vasaros festivalyje „Bravo! Vail”.

S. Costello pasižymi šiltu, skaidriu ir galingu balsu, su aukštu registru, kuris leidžia jam lengvai interpretuoti įvairius vaidmenis nuo romantinių herojų iki dramatiškų personažų. Atlikėjas garsėja gebėjimu apjungti savo išskirtinį vokalinį talentą su puikiais aktoriniais įgūdžiais, kas jį daro vienu charizmatiškiausių tenorų operos pasaulyje. Dėl jo išraiškingumo ir aistringumo scenoje, S. Costello pasirodymai dažnai sulaukia didžiulio pripažinimo tiek iš kritikų, tiek iš publikos pusės.

2018 metais S. Costello ir Kauno miesto simfoninio orkestro įrašyta kompaktinė plokštelė „A Te, o Cara“ buvo nominuota prestižiniams „Grammy“ apdovanojimams.

Kartu su S. Costello scenoje pasirodys talentingoji jaunosios kartos solistė, sopranas Gabrielė Bukinė. Auksiniam scenos kryžiui nominuota ir „Fortūnos“ statulėle apdovanota atlikėja 2023 m. tapo absoliučia tarptautinio Klaudios Taev (Estija) jaunųjų operos dainininkų konkurso nugalėtoja – pelnė pirmąją vietą ir publikos simpatijų prizą. G. Bukinė nuo 2020 metų yra Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė, 2023 m. atlikėja debiutavo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

 

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com
www.kaunosimfoninis.lt

Skip to content