spalio
16 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

OVACIJOS LUDWIGUI VAN BEETHOVENUI

spalio
16d.

OVACIJOS LUDWIGUI VAN BEETHOVENUI

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

1770 metų gruodžio 17 dieną pasaulį išvydo kontraversiška asmenybė, sunkiai sukalbamas, ne itin švelniu charakteriu bei grubia elgsena pasižymėjęs, tačiau šiandien už savo kūrybą klasikinės muzikos genijumi laikomas kompozitorius Ludwigas van Beethovenas.

2020 metais pasaulis mini 250-ąsias kompozitoriaus gimimo metines. Kauno simfoninis orkestras į savo rudens/žiemos koncertino sezono repertuarą taip pat įtraukė šventinį koncertą dedikuotą būtent šiam Vienos klasikui.

Vienos dalies koncerte klausytojai išgirs vieną žymiausių simfonijų pasaulyje – Penktąją simfoniją, kurią daugelis žino kaip „Likimo“. Šis sudėtingas opusas reikalauja profesionalaus atlikimo bei meistriško ir išskirtinio batutos valdymo. Visų šių savybių nestokoja ne kartą Europos simfoniniams orkestrams dirigavęs Dainius Pavilionis. Būtent jis savo išraiškingais ir meistriškais batutos mostais klausytojams atvers tikrąjį opuso grožį.

Pirmą kartą su Kauno miesto simfoniniu orkestru taip pat pasirodys ir F. Mendelssohno Koncertą smuikui ir orkestrui e-moll, op. 64 atliks tarptautinių konkursų laureatė, su pasaulinio garso meistrais, įvairiose koncertų salėse koncertuojanti, už Lietuvos kultūros populiarinimą tarptautiniu mastu Lietuvos Respublikos ambasados Vienoje apdovanota smuikininkė – Ieva Pranskutė.

Koncerto organizatorius – KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. 8 (37) 204 589
El. p. info@kaunosimfoninis.lt
Daugiau: www.kaunosimfoninis.lt

Skip to content