balandžio

balandžio

OPEROS SOLISTO TOMO PAVILIONIO ŠVENTINIS KONCERTAS

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika

Puikaus lyrinio balso savininkas operos solistas Tomas Pavilionis šiais metais pasitinka 40-ąjį jubiliejų, kurį kviečia paminėti išskirtiniu šventiniu koncertu kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru bei būriu scenos kolegų. Pagrindinius tenoro vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre kuriantis T. Pavilionis, šventiniam koncertui ruošia ypatingą programą, kuri savo solidumu bei maloniomis staigmenomis klausytojams sukurs nepamirštamą vakarą.

Šventinio koncerto programoje skambės arijos bei duetai iš visiems puikiai pažįstamų operų ir operečių, kuriuos kartu su T. Pavilioniu atliks ištikimiausi kolegos ir draugai – žinomi operos solistai Aistė Pilibavičiūtė, Gabrielė Lileikaitė, Jonas Sakalauskas, Tadas Girininkas. Gausiam atlikėjų būriui diriguos Karolis Variakojis.

Tomas Pavilionis baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vokalo studijas (prof. Vytauto Juozapaičio klasė), įgijo magistro laipsnį. Dar studijų metais tapo Stasio Baro vokalistų konkurso (2009 m. – 2 vietos, o 2010 m. – 1 vietos) laureatu. 2009–2014 m. dainavo Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, nuo 2014 m. yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas. 2014 m. nominuotas „Auksiniam kryžiui“ ir „Padėkos kaukei“. 2015 m. pelnė LNOBT Metų operos vilties apdovanojimą. 2016 m. kompaktinėje plokštelėje įrašė Borsos vaidmenį G. Verdi operoje „Rigoletas“ su Kauno miesto simfoniniu orkestru ir operos žvaigždėmis Dmitri Chvorostovsky, Nadine Sierra, Francesco Demuro, Oksana Volkova, Andrea Mastroni ir kt.

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras