balandžio
01 d.
Šeštadienis, 17:00, Simfoninė muzika

OPEROS BALSŲ MAGIJA

balandžio
01d.

OPEROS BALSŲ MAGIJA

Šeštadienis, 17:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Kauno miesto simfoninis orkestras klausytojus kviečia į magišką operos muzikos vakarą, kuriame skambės gražiausios arijos ir duetai iš visiems puikiai pažįstamų G. Puccini, G. Verdi, G. Donizetti, G. Bizet operų. Išskirtiniais balsais publiką džiugins Europos bei Jungtinių Amerikos Valstijų operų teatruose žibantys Kristin Sampson (sopranas) ir Liparit Avetisyan (tenoras). Ypatingus svečius į Kauną pakvietė maestro Constantine Orbelian, kuris ir diriguos šio vakaro koncertui.

Meksikiečių kilmės amerikiečių sopranas KRISTIN SAMPSON giriama už ryškų, platų ir išraiškingą balsą. Ne pirmą kartą Kaune besilankanti K. Sampson nuo 2015 metų kuria vaidmenis „New York City“ operoje, kaip kviestinė atlikėja yra koncertavusi Italijos „Teatro dell’Opera di Roma“, „Teatro del Giglio“, „Teatro Goldoni“, „Teatro Verdi“, Honkongo operoje, Vengrijos „Segedo“ nacionaliniame teatre, Čilės nacionalinėje operoje ir kt.

Armėnijos tenoras LIPARIT AVETISYAN Europoje debiutavo 2016 m. rudenį Kelno operoje ir nuo tada yra laikomas vienu įdomiausių savo kartos lyrinių tenorų. Jis yra jaudinantis ir impulsyvus, turintis gaivų balsą ir aistringas manieras. L. Avetisyan dainavimas pasižymi išskirtine poetine kokybe, kuri gali būti be galo žavinga. Po atlikėjo pasirodymo Kelne greitai sekė kiti tarptautiniai debiutai svarbiausiuose operos teatruose, tokiuose kaip Karališkasis operos teatras, Berlyno „Deutsche Opera“, Ciuricho opera, „Opera Australia“, „Den Norske Opera“ Osle, „Opera du Rhin“ Strasbūre ir kt.

Skip to content