gruodžio
20 d.
Pirmadienis, 19:00, Kiti renginiai

ONA KOLOBOVAITĖ, ZBIGNEVAS LEVICKIS, AURELIJUS GLOBYS „BALTAS PAUKŠTIS“

gruodžio
20d.

ONA KOLOBOVAITĖ, ZBIGNEVAS LEVICKIS, AURELIJUS GLOBYS „BALTAS PAUKŠTIS“

Pirmadienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Dėmesio! Koncertas perkeltas iš 2020 m. gruodžio 2 d. Bilietai galios tie patys, papildomai kreiptis nereikia.

Dieviško balso savininkė operos solistė ONA KOLOBOVAITĖ , pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas ZBIGNEVAS LEVICKIS ir gitaros virtuozas AURELIJUS GLOBYS kviečia gruodžio 20 d. 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje į koncertą “BALTAS PAUKŠTIS”.

„Muzikinės mintys ir natos pasipila savaime, kada scenoje šalia tavęs muzikuoja tikri profesionalai. Tiesiog yra nepakartojamas jausmas muzikuoti ne griežtai priklausomam nuo natų ar sugalvotų formų, o būtent išjausti visą kūrinį tuo metu scenoje. Labai svarbus yra ne tik kolegų, bet ir publikos ryšys su atlikėjais. Tada gaunasi nauja, ką tik sukurta, tikra „superinė“ emocija, kuri dar ilgai išlieka net pasibaigus koncertui. Tiek atlikėjams, tiek ir žiurovams.“ – Aurelijus Globys.

Šio koncerto laukiantiems jausmingos muzikos mėgėjams skambės aistringi, pietietiški motyvai – flamenko, fado, ispaniški, portugališki, džiazo ir kiti plačiai pasaulyje žinomi kūriniai, kurie suvirpins klausytojų širdis.
Operos solistė ONA KOLOBOVAITĖ
Pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas ZBIGNEV LEVICKI
Gitaros virtuozas AURELIJUS GLOBYS

BILIETAI PARDUODAMI: BILIETAI.LT

Daugiau informacijos apie renginius : www.estradeja.lt arba https://www.facebook.com/estradeja/

Koncerto organizatorius
VŠĮ „ESTRADĖJA“
Tel. +370 675 86 528
El. p. estradeja@gmail.com

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content