spalio
27 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

NETIKĖTAS DUETAS: ORKESTRAS IR LŪPINĖ ARMONIKĖLĖ

spalio
27d.

NETIKĖTAS DUETAS: ORKESTRAS IR LŪPINĖ ARMONIKĖLĖ

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Kauno miesto simfoninis orkestras kartu su maestro Robertu Šerveniku penktadienio vakarą pakvies pasiklausyti netikėto ir intriguojančio dueto – lūpinės armonikėlės su orkestru!

Lūpinė armonikėlė Lietuvoje nėra labai populiarus instrumentas, o ir daugelis ją pažįsta tik iš filmų, nesusimąstydami, kad ja galima groti ir džiazą ar net klasikinę muziką. Tad šio vakaro svečias – lūpinės armonikėlės virtuozas iš Italijos Gianluca Littera – pasistengs publiką įtikinti, kad šis muzikos instrumentas gali garbingai skambėti netgi su simfoniniu orkestru.

Nuo paauglystės susižavėjęs lūpine armonikėle, šiandieną G. Littera yra vienas iš nedaugelio solistų pasaulyje, lūpine armonikėle atliekantis klasikinę ir džiazo muziką. Jį nuolat kviečia koncertuoti įvairūs orkestrai bei muzikos festivaliai, atlikėjas yra įrašęs keletą kompaktinių plokštelių, kurios sulaukė nemažo visuomenės susidomėjimo bei palankių kritikų įvertinimų.

Koncerto programoje pirmą kartą Lietuvoje nuskambės meksikiečių kompozitoriaus Marcos Lifshitz koncertas lūpinei armonikėlei ir orkestrui, o taip pat atlikėjai publiką pamalonins svajingomis melodijomis iš legendinių kino filmų.

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com
www.kaunosimfoninis.lt

Skip to content